فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
visa اتریش
امتیاز 5 از 5 از بین 127 امتیاز دهنده به visa اتریش تاریخ ارسال : 3 دی 1397

اتریش یکی از کشورهای واقع در اروپای مرکزی می باشد که برای سفر به آن حتما باید ویزا اتریش را تهیه کنید. این کشور مقصد مناسبی برای گردشگری در بین معماری های دوره باروک، تحصیل در دانشگاه های معتبر، کار و سرمایه گذاری در اقتصاد پیشرو می باشد. اتریش همچنین یکی از هم پیمانان معاهده شنگن می باشد و باید ویزا شنگن اتریش برای سفر به این کشور تهیه شود.

ویزا اتریش انواع مختلفی دارد که ابتدا باید بر اساس هدف از سفر آن را مشخص کنید. پس از آن باید نسبت به دریافت فرم ویزا مورد نظر خود از طریق سایت سفارت خانه اتریش اقدام کنید. پس از آن باید نسبت به دریافت وقت ملاقات حضوری و مصاحبه با افسر سفارت اقدام کنید. می توانید این کار را از طریق تماس با سفارت و یا ارسال ایمیل در سایت رسمی این کشور به آدرس www.bmeia.gv.at انجام دهید.

متقاضیانی که تعهدنامه الکترونیکی دارند (EVE) و یا قصد دارند برای اقامت دائم اقدام کنند، می توانند فقط به صورت آنلاین و از طریق مراجعه به وب سایت Terminreservierung ÖB Teheran وقت ارائه درخواست خود را دریافت کنند.

انواع ویزا اتریش عبارت است از:

ویزا تحصیلی اتریش

ویزا توریستی اتریش

ویزا تجاری اتریش

ویزا کار اتریش

مدارک ویزا اتریش را حتما باید در هنگام مراجعه و مصاحبه حضوری به همراه خود داشته باشید. این مدارک حتما باید به زبان آلمانی و یا انگلیسی ترجمه شده باشد. همچنین در پر کردن فرم درخواست ویزا اتریش بسیار دقت کنید. یکی از دلایل رجکت ویزا اتریش می تواند نقص در پرونده ارائه شده باشد، بنابراین تلاش کنید که تمام مدارک به صورت کامل تحویل داده شود. مدت زمان صدور ویزا اتریش بین 2 تا 3 هفته می باشد.

مدارک ویزا اتریش عبارت است از:

اصل فرم درخواست ویزا اتریش که به زبان آلمانی پر شده باشد

دو قطعه عکس رنگی 4.5*3.5 زمینه سفید

پاسپورت معتبر که حداقل دو صفحه خالی و 3 ماه اعتبار از زمان سفر به این کشور داشته باشد

ارائه مدارک اشتغال به کار به همراه گواهی درآمد (اصل آن به همراه ترجمه به زبان آلمانی)

بیمه نامه مسافرتی به ارزش 30 هزار یورو

رزرو یکی از هتل های اتریش به مدت زمان اقامت در اتریش

رزرو بلیط رفت و برگشت به یکی از فرودگاه های اتریش

گواهی دال بر داشتن منبع مالی کافی مانند آخرین گردش مالی از حساب متقاضی

ارائه رضایت نامه محضری برای افرادی که زیر سن قانونی می باشند، از طرف والدین و یا ولی قانونی و یا حکم دادگاه به همراه ترجمه آن به زبان آلمانی


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید