فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
پیکاپ ویزا کانادا
امتیاز 5 از 5 از بین 152 امتیاز دهنده به پیکاپ ویزا کانادا تاریخ ارسال : 18 آذر 1397

متاسفانه کانادا از جمله کشورهایی است که در ایران سفارت خانه ندارد. به همین دلیل افراد باید از کشورهای اطراف مانند ترکیه، ارمنستان و امارات برای انجام عملیات ویزا کانادا اقدام کنند. و اما پیکاپ ویزا کانادا چیست؟ و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

با توجه به اینکه برای دریافت ویزا کانادا باید به صورت حضوری در سفارت خانه این کشور حضور داشت و این کار برای متقاضیان محترم متحمل هزینه و گذاشتن وقت بیشتری می شود، می توان از خدمات پیکاپ ویزا کانادا استفاده کرد تا در هر دو مورد بتوان صرفه جویی کرد. البته متقاضی باید یک بار متحمل سفر به یکی از این کشورهای واسطه شود، که پس آن باید منتظر اعلام نتیجه بماند. 

نتیجه به دو صورت است یا پذیرفته نمی شود، که در این صورت فرد باید مجددا اقدام کرده و نسبت به رفع دلایل رجکت ویزا کانادا اقدام کند و یا اینکه ویزا به وی تعلق گرفته و باید نسبت به ارسال پاسپورت برای الصاق ویزا به آن اقدام کند. اینجاست که پیکاپ ویزا کانادا معنا پیدا کرده و به کار می آید. در این صورت متقاضی اگر نخواهد شخصا مراجعه کند، می تواند مدارک خود را به وکیل و یا کارگزاری مطمئن بدهد تا کارهای اخذ ویزا و پاسپورت را به جای او انجام دهد. با این کار صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه متقاضی خواهد شد.

این کاملا قانونی می باشد و هیچ مشکلی ندارد. کارگزار نیز مدارک ویزا کانادا و اصل پاسپورت را به سفارت خانه کانادا در کشور واسطه می برد و پس از الصاق ویزا به پاسپورت آن را به کشور باز می گرداند که به مجموع این کارها پیکاپ ویزا کانادا گفته می شود.

پیکاپ ویزا کانادا در کشورهای واسطه مختلفی انجام می شود. در ادامه به متداول ترین آن ها اشاره می کنیم:

پیکاپ ویزای کانادا از دبی

پیکاپ ویزای کانادا از ارمنستان

پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی

پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا

پیکاپ ویزای کانادا از استانبول


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید