فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

روش های مختلف برای مهاجرت به قبرس شمالی

30 اردیبهشت 1402

توضیحات بیشتر

روش های مختلف برای مهاجرت به قبرس شمالی

قبرس شمالی، در واقع قسمت شمالی از جزیره زیبای قبرس در دریای مدیترانه است که بعد از استقلال قبرس که در استعمار انگلستان بود به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شد.

قبرس شمالی که با نام جمهوری ترک قبرس شمالی شناخته می شود تحت حمایت کشور ترکیه است و در جوامع بین المللی هم با ترکیه شناخته می شود.

قبرس شمالی در سال 1983 میلادی به عنوان یک کشور مستقل با پایتخت نیکوزیا به تاسیس رسید.

در حال حاضر قبرس شمالی به دلیل پیشرفت های زیادی که در همه زمینه ها داشته است در یک وضعیت بسیار استثنایی است. به دلیل همین پیشرفت ها باعث تبدیل شدن این کشور به یکی از محمبوب ترین کشور ها در زمینه مهاجرت های سرمایه گذاری، تحصیلی، کاری و غیره برای مهاجران دنیا علی الخصوص ایرانیان تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت به قلب مروارید مدیترانه را دارید باید بگم که از انتخاب خوب مطمئن باشید چرا که قبرس شمالی قطعا دروازه ورود شما به اروپا است، و شما می توانید راحت تر و سریع تر اقامت قبرس شمالی را از سایر کشور های مشابه این کشور اما عضو اتحادیه اروپا را دریافت کنید و به یک سبک زندگی جدید همراه با آرامش و امنیت سلام کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا با هم روش ها و شرایط مهاجرت به قبرس شمالی و همچنین هزینه مهاجرت به این کشور را بررسی کنیم. همچنین شما می توانید با تماس با کارشناسان قبرس ایران مشاوره رایگان و تخصصی در مورد مهاجرت به قلب مروارید مدیترانه را دریافت کنید.