فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
سفارت آلمان
امتیاز 5 از 5 از بین 338 امتیاز دهنده به سفارت آلمان

سفارت آلمان

سفارت خانه آلمان مکانی است برای تبادلات دیپلماتیک بین دو کشور ایران و آلمان. همچنین در این مکان مراحل مربوط به ویزا آلمان، اقامت، امور مربوط به افراد آلمانی که در ایران زندگی می کنند و سایر موارد انجام می شود. در هنگام انجام پروسه ویزا آلمان حتما باید به سفارت خانه آلمان جهت مصاحبه با افسر کنسولگری و بیان دلایل سفر به آلمان و همچنین انجام مراحل انگشت نگاری و ارائه مدارک ویزا آلمان مراجعه کنید. همچنین سفارت خانه آلمان از طریق سایت و ایمیل نیز می تواند با مراجعه کنندگان در ارتباط باشد و به امور آن ها رسیدگی کند. سفارت خانه آلمان در تهران قرار دارد.

توصیه می کنیم پیش از تعیین وقت مصاحبه به سفارت خانه آلمان نروید، زیرا نتیجه ای نخواهد داشت.  سفارت خانه آلمان مجموعه قوانینی دارد که با رعایت آن می توانید به راحتی به انجام امور ویزا آلمان خود برسید.

پس از اتمام ثبت نام سعی کنید وقت ملاقات حضوری خود را طی 7 روز پس از دریافت ایمیل تایید قرار دهید. زیرا در غیر این صورت به طور خودکار حذف خواهد شد. چنانچه نتوانید در وقت ملاقات حضوری خود در سفارت آلمان حضور داشته باشید باید آن را لغو کنید و مجددا تمام این مراحل را طی کنید.

ساعات کاری سفارت خانه آلمان برای ارائه مدارک ویزا آلمان در ایران از این قرار می باشد:

روزهای یکشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 7 صبح تا 15:30

روزهای دوشنبه و سه شنبه از ساعت 7 صبح تا 16

همچنین ساعات کاری سفارت خانه آلمان در ماه های جولای و آگوست:

در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 7 صبح تا 14:30 است و در روزهای جمعه و شنبه تعطیل می باشد.

ساعات کاری بخش تایید مدارک ویزا آلمان در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 7:30 تا 10:30 بدون نیاز به تعیین وقت قبلی می باشد.

آدرس ایمیل سفارت خانه آلمان: info@tehran.diplo.de 

آدرس سفارت خانه آلمان در ایران: تهران، خیابان فردوسی، روزبروی بانک مرکزی، پلاک 320

 

درج نظر