فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
سفارت پورتوریکو
امتیاز 5 از 5 از بین 207 امتیاز دهنده به سفارت پورتوریکو

سفارت پورتوریکو

پورتوریکو مجموعه جزایری است که در شمال شرقی منطقه کارائیب واقع شده است. برای سفر به پورتوریکو حتما باید ویزا پورتوریکو را تهیه کنید. برای انجام مراحل دریافت ویزا پورتوریکو باید برای قرار ملاقات حضوری به سفارت خانه پورتوریکو مراجعه کنید. متاسفانه سفارت خانه پورتوریکو در ایران وجود ندارد و متقاضیان محترم دریافت ویزا پورتوریکو حتما باید به یکی از کشورهایی که سفارت خانه پورتوریکو در آن ها واقع است مراجعه کنند.

کشورهایی که در آن سفارت خانه پورتوریکو وجود دارد، کشورهای شیلی، کاستاریکا، جمهوری دومینیکن، مکزیک، پاناما، پرتغال و اسپانیا می باشد.

لازم به ذکر است که سفارت خانه پورتوریکو با توجه به هدف متقاضیان، ویزا پورتوریکو را صادر می کند. در صورتی که برای ملاقت حضوری به یکی از کشوهایی که سفارت خانه پورتوریکو در آن ها قرار دارد مراجعه کردید حتما باید مدارک ویزا پورتوریکو را به همراه فرم درخواست ویزا پورتوریکو ارائه دهید. در این صورت باید نسبت به تکمیل مدارک و پر کردن فرم درخواست به زبان انگلیسی دقت فرمایید. برای این کار می توانید از کارشناسان مجرب استفاده کنید تا شما را در پر کردن و تکمیل مدارک ویزا پورتوریکو یاری کنند. همچنین در قرار ملاقات حضوری در سفارت خانه پورتوریکو باید اطلاعات بیومتریک و انگشت نگاری انجام شود. پس برای هر یک از متقاضیان الزامی است که برای یک بار مصاحبه در سفارت خانه پورتوریکو حضور داشته باشند. همچنین برای هر یک از افراد متقاضی باید فرمی جداگانه پر شود.

پس از اولین قرار ملاقات حضوری در سفارت خانه پورتوریکو برای کاهش هزینه ها و صرف جویی در زمان می توانید از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کنید. با توجه به این خدمات می توانید سایر مدارک ویزا پورتوریکو را برای یکی از کشورهایی که سفارت خانه پورتوریکو در آن واقع شده است بفرستید.

باید توجه داشته باشید که از تمام مدارک باید یک نسخه به صورت ترجمه شده به زبان انگلیسی تهیه کنید.

 

درج نظر