فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
مراکز خرید هلند
امتیاز 5 از 5 از بین 485 امتیاز دهنده به مراکز خرید هلند

مراکز خرید هلند

سفر به هلند می تواند تمام وقت شما را صرف بازدید از مکان های دیدنی کند که شاید فراموش کنید به مراکز خرید هلند نیز سر بزنید!

قدم زدن در کنار کانال های آب در هلند به تنهایی می تواند لذت بخش باشد و اگر توام با دیدن مناظر زیبا در این شهر باشد می تواند لذت صد چندان بدهد. می خواهیم در این مطلب برای خرید و تهیه سوغاتی از این کشور، مراکز خرید هلند را پیشنهاد دهیم تا دچار سردرگمی نشوید. آمستردام پایتخت این کشور می باشد که برای ورود به آن حتما باید ویزا هلند را تهیه کنید. بیشتر این مراکز خرید در این شهر قرار دارند.

• خیابان کالور استرات (Kalverstraat) که در امتداد آن و بین مونتپلین (Muntplein) و میدان دم (Dam) شاهد فروشگاه های بزرگی خواهید بود که از مراکز مد و فشن در زمینه پوشاک، کیف و کفش است و بیشتر این فروشگاه ها حتی در روزهای یکشنبه (روز تعطیل) باز می باشند. بیشتر برندهای معروف را در این خیابان پیدا خواهید کرد. همچنین توصیه می کنیم که اگر علاقه مند به کتاب های موسیقی و طراحی هستید سری هم به فروشگاه آمریکن بوکسنتر (American Bookcenter) بزنید.

• خیابان لیدس استرات (Leidsestraat) که در میانه خیابان کالورسترات و خیابان لیدس سترات (Leidsestraat) بوتیک های فراوانی برای خرید وجود دارد. همچنین بازار گل سینگل کانالن (Singel-kanalen) در این مکان قرار دارد که در چهار فصل سال برقرار می باشد. در انتهای این خیابان بوتیک های کفش فروشی برند و همچنین فروش لوازم ورزشی نیز وجود دارد.

• خیابان پی سی هوف استرات (Pc Hoofstraat) که یکی از خیابان های شیک و دارای برندهای لوکس می باشد. حتی اگر قدرت خرید از این مراکز را ندارید، می توانید ساعاتی را در آن پیاده روی کرده و از دیدن این فروشگاه ها لذت ببرید.

• ناین اسمال استریتس (The Nine Small Streets) که منطقه ای بین خیابان های پرینت استرات وسترکرک کونیگسپین و هرنگراخت که به نام نه خیابان کوچک معروف است. این خیابان ها پر است از کافه گالری ها و بوتیک های کوچک هنری. همچنین در این قسمت از هلند می توانید شاهد خانه های کهن و قشنگی باشید که می تواند از جاذبه های گردشگری هلند باشند.

• مرکز خرید وی اند دی (V&D) مجموعه فروشگاه های زنجیره ای می باشد که شعب آن را در سرتاسر هلند می توانید پیدا کنید. این مکان ها دارای لوازم با کیفیت بالا می باشد.

• مرکز خرید بیجنکورف (De Bijenkorf) از بزرگترین فروشگاه های آمستردام است که بیشتر وسایل مورد نیاز در آن عرضه می شود.

• بازار گل (flower market) که بزرگترین و تنها بازار گل شناور در دنیا می باشد. این مکان همان جایی است که می توانید سوغاتی های مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

درج نظر