فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
Alternate Text
استرالیا
امتیاز 5 از 5 از بین 110 امتیاز دهنده به استرالیا

استرالیا

استرلیا یکی از کشورهایی است که ایرانیان بسیاری، خواستار تحصیل و زندگی در این کشور می باشند. با توجه به اینکه سیستم آموزشی این کشور انگلیسی می باشد، پس از آمریکا و انگلستان پذیرش تحصیلی استرلیا مورد استقبال فراوان واقع شده است. متقاضیان زیادی سالانه برای دریافت پذیرش تحصیلی استرلیا و ویزا استرلیا اقدام می کنند. 

برای پذیرش تحصیلی استرلیا، در مقاطع و رشته های گوناگون شرایط مختلفی لازم است که باید رعایت شود. تحصیل در این کشور را می توان از کالج های این کشور شروع کرد. برای افرادی که پایه نهم را تمام کرده اند، این امکان وجود دارد که وارد کالج های این کشور شده و حتی همراهی والدین خود را به عنوان همراه تا اتمام سن 18 سالگی داشته باشند.

برای پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی، حتما باید مدرک 12 سال دیپلم و ریز نمرات را ارائه دهید. تحصیل در این دوره 4 سال به طول می انجامد. همچنین داشتن مدرک آیلتس 6 در این دوره ضروری می باشد. توجه داشته باشید که برای تحصیل در این مقطع حتما باید معدل 15 به بالا در دوره دیپلم داشته باشید.

اگر در دوره های کالج استرلیا حضور نداشته اید، برای تحصیل در مقطع کارشناسی، ابتدا باید برای یکی از دانشگاه های استرلیا که مد نظر شما می باشد، درخواست کتبی را از طریق ایمیل های این دانشگاه ارسال کنید و رزومه کامل تحصیلی و سایر مدارک مورد نیاز را ارسال کنید. در صورت تایید، دعوتنامه ای برای شما ارسال می شود که می توانید برای دریافت ویزا استرلیا اقدام کنید.

همچنین برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، باید مدرک دوره کارشناسی را از دانشگاه های معتبر داشته باشید و همچنین نمره زبان و معدل شما بالا باشد. تحصیل در این مقطع نیز حدودا 2 تا 3 سال به طول می انجامد و فارغ التحصیلان به راحتی می توانند جذب بازار کار این کشور شوند.

برای تحصیل در مقطع دکترا نیز می توانید با ارائه مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر، به همراه معدل بالا و نمره آیلتس 7 در دانشگاه های این کشور تحصیل کنید. همچنین ریز نمرات مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز الزامی می باشد. تحصیل در این مقطع نیز بین 3 تا 5 سال به طول می انجامد.

درج نظر

بخش های اصلی مقاله

معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا

فرم ارز یابی مهاجرت