فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
Alternate Text
کانادا
امتیاز 5 از 5 از بین 309 امتیاز دهنده به کانادا

کانادا

پذیرش تحصیلی کانادا دارای شرایط مختص به همان مقطع می باشد، که در صورت فراهم کردن آن می توانید برای تحصیل در دانشگاه های این کشور اقدام کنید.

پذیرش تحصیلی کانادا در مقطع کالج در بیشتر رشته ها نیاز به مدرک بین المللی زبان معتبر دارد، که از مهم ترین شرایط آن نیز می باشد. دانستن زبان برای ارتباط برقرار کردن با اطرافیان بسیار به شما کمک می کند. در صورت نداشتن دانش کافی در زبان می توانید از کلاس های ارائه شده در کالج برای تکمیل زبان خود استفاده کنید. این کالج ها دانشجویان را برای بازار کار آماده می کند. دانشجویانی که موفق به پذیرش تحصیلی از کالج  ها می شوند سریعتر می توانند بعد از آن، کار مرتبط با تحصیلات خود را پیدا کنند. میانگین زمان تحصیل در کالج در مقطع دیپلم بین یک تا دو سال و در مقطع کارشناسی بین 3 تا 4 سال می باشد.

برای پذیرش تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی دانشگاه های کانادا باید معدل دیپلم متقاضی بالای 14 و در برخی از رشته ها بالای 15 باشد. در صورتی که مقطع پیش دانشگاهی را گذرانده باشید، می توانید برای مقطع کارشناسی اقدام کنید و ویزا کانادا را دریافت کنید. در غیر این صورت باید تعدادی از دروس اصلی و مورد نیاز را بگذرانید. مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی بین 3 تا 4 سال می باشد. داشتن مدرک بین المللی زبان یکی از موارد مهم در پذیرش تحصیلی کانادا می باشد.

برای پذیرش تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری شرایطی از جمله آیلتس آکادمیک، تافل،GMAT و یا GRE، مقالات بین المللی، سوابق پژوهشی، رزومه یا CV قوی و معدل بالای 15 ملاک اصلیمی باشد.

بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری عموما در تمامی رشته ها به دانشجویان تعلق می گیرد و با توجه به گستردگی آن به میزان بودجه دانشگاه و همچنین میزان بودجه ای که در اختیار استاد مربوطه قرار می گیرد، بستگی دارد.

درج نظر

بخش های اصلی مقاله

معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا

فرم ارز یابی مهاجرت