فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
Alternate Text
انگلستان
امتیاز 5 از 5 از بین 325 امتیاز دهنده به انگلستان

انگلستان

انگلستان یکی از کشورهایی است که دارای بهترین دانشگاه های دنیا از لحاظ رده بندی برترین ها در دنیا می باشد. این دانشگاه ها علاوه بر پذیرش سخت تحصیلی دارای هزینه های بالایی نیز در شهریه ها و زندگی در انگلستان می باشد. دانشگاه های کمبریج، آکسفور و دانشگاه لندن یکی از همین دانشگاه هایی است که از رتبه یک تا ده در دنیا برخوردار است. پذیرش تحصیلی انگلستان در دانشگاه هایی که رتبه ده تا صد را در انگلستان دارند تا حدودی آسان تر می باشد. همچنین پذیرش تحصیلی انگلستان در دانشگاه های لوکس و فانتزی به راحتی امکان پذیر می باشد، منتها این دانشگاه ها از لحاظ سطح کیفیت، بسیار پایین می باشند.

برای پذیرش تحصیلی انگلستان ابتدا باید با دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه کرده و رزومه تحصیلی خود را با توجه به نیاز هر دانشگاه در بررسی رزومه تحصیلی متقاضیان ارسال کنید. در مرحله بعد، پس از بررسی مدارک تحصیلی، دعوتنامه تحصیلی برای دانشجویان ارسال می شود که با توجه به آن دانشجویان می توانند برای انجام مراحل ویزا انگلستان خود اقدام کنند و ویزا تحصیلی انگلستان را با ارائه مدارک ویزا انگلستان دریافت کنند.

شایان ذکر است که پذیرش تحصیلی انگلستان بدون نیاز به مدرک آیلتس زبان نیز امکان پذیر می باشد. بعضی از دانشگاه های انگلستان نیازی به دریافت مدرک زبان شما ندارند و مهارت سخن گفتن شما در مصاحبه حضوری می تواند این را ثابت کند که به اندازه کافی بر روی زبان انگلیسی تسلط دارید.

معیارهای پذیرش دانشگاه های انگلستان به طور کلی شامل، دیپلم یا گواهی معتبر معادل آن از یک بورد یا انیستیتوی معتبر، امتیاز 60 درصد یا بالاتر در درس زبان انگلیسی، امتیاز کلی 60 درصد در دروس پایه دوازدهم یا معادل آن می باشد.

از جمله شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی داشتن دیپلم معتبر، برای مقطع کارشناسی ارشد، داشتن مدرک کارشناسی مرتبط و برای مقطع دکتری داشتن مدرک کارشناسی ارشد الزامی می باشد.


درج نظر

بخش های اصلی مقاله

معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا
معرفی سفارت کانادا

فرم ارز یابی مهاجرت