فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
وقت سفارت کانادا
امتیاز 5 از 5 از بین 201 امتیاز دهنده به وقت سفارت کانادا

کانادا از جمله کشورهایی است که هر ساله مهاجران زیادی آن را به مقاصد مختلف انتخاب می کنند. برای ورود به این کشور حتما باید ویزا کانادا داشته باشید. یکی از نکات مهم برای دریافت ویزا کانادا و انجام مراحل آن دریافت وقت سفارت کانادا می باشد. برای دریافت وقت سفارت کانادا دو روش وجود دارد. 

متقاضیان محترم، هم می توانند به صورت حضوری برای دریافت وقت سفارت کانادا به یکی از کشورهای ترکیه و یا امارات مراجعه کنند. متاسفانه سفارت خانه کانادا در ایران وجود ندارد و این مسئله برای گرفتن وقت سفارت کانادا به صورت حضوری برای متقاضیان بسیار سخت خواهد بود. زیرا مجبور می شوند که چندین بار به این کشور سفر کنند. و اما راحت ترین روش این است که به صورت آنلاین وقت سفارت کانادا را دریافت کنید.

باید توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی باید به صورت آنلاین و در سایت سفارت کانادا ثبت نام کرده و فرم مربوط به ویزای مورد نظر خود را پر کنید. در ادامه می توانید از مدارک ویزا کانادا با خبر شوید. این مدارک حتما باید در روز مصاحبه به همراه شما باشد. توصیه می کنیم که در جمع آوری آن بسیار دقت کنید تا مشکلی بروز ندهد. پس از اقدامات گفته شده وقت آن است که وقت مورد نظر خود را در تقویم سایت سفارت ثبت کنید. متقاضیان حدودا یک ماه فرصت دارند تا مدارک مورد نیاز خود را در وقت سفارت کانادا تحویل دهند.

در وقت سفارت کانادا تمام اطلاعات متقاضی از جمله مدارک ویزا، دعوتنامه کانادا و همچنین انگشت نگاری ها انجام خواهد شد. سپس مراجعین با پرداخت هزینه های تشکیل پرونده و بررسی آن ها توسط سفارت خانه کانادا رسیدی دریافت می کنند که در آن تاریخ حضور مجدد آن ها برای دریافت نتیجه ذکر شده است. بسیار مهم است که در این مرحله زمان دقیق سفر خود را اعلام کنید. همچنین لازم به ذکر است که در صورت عدم حضور در وقت سفارت کانادا، وقت شما باطل می شود و مجددا باید هزینه پرداخت کنید.

 

درج نظر