فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا گوام
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا گوام
ویزا گوام

گوام بزرگترین جزیره از جزایر منطقه میکرونزی است و پس از سه چهارم از راه هاوایی به فیلیپین، به این مکان زیبا می رسید. برای سفر به گوام حتما باید ویزا گوام را اخذ کنید. ویزا گوام جزو ویزا آمریکا به حساب می آید و برای دریافت آن باید به یکی از سفارت خانه های آمریکا در کشورهای اطراف مراجعه کنید. آمریکا در ایران سفارت خانه ندارد به همین دلیل برای انجام مراحل اخذ ویزا گوام باید به یکی از کشورهای همسایه از جمله ترکیه، ارمنستان و امارات مراجعه کنید.

بیشترین درخواست ویزا برای سفر به گوام ویزا توریستی این کشور می باشد، البته امکان درخواست ویزا تجاری، ویزا کاری، ویزا تحصیلی و ویزا دیدار خانواده و بستگان نیز وجود دارد. برای دریافت ویزا گوام ابتدا باید وارد سایت سفارت آمریکا شده و فرم مربوط به ویزا گوام را بر اساس هدف خود از سفر به این کشور دریافت کنید. این فرم باید به صورت دقیق و به زبان انگلیسی پر شود. در ادامه باید نسبت به دریافت وقت ملاقات اقدام کنید. پس از مشخص نمودن کشور مورد نظر برای مراجعه به سفارت، ایمیلی ارسال کرده و طی جواب آن وقت ملاقات حضوری خود را دریافت خواهید کرد. در هنگام مصاحبه حضوری در سفارت خانه آمریکا باید مدارک مورد نیاز ویزا گوام را با خود به همراه داشته باشید و در بیان هدف خود از سفر به این کشور از هرگونه ابهام و دروغ پرهیز کنید.

بنابراین امکان دارد برای مصاحبه و انجام مراحل اخذ ویزا گوام مجبور باشید چندین بار به این کشورها مراجعه کنید که توصیه می کنیم برای ارسال مدارک خود در صورت صادر شدن ویزا گوام از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کنید تا بتوانید در وقت و هزینه های خود بیشتر صرفه جویی کنید.

مدارک ویزا گوام عبارت است از:

اصل گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه

دو قطعه عکس رنگی 4*6 رنگی و زمینه سفید

دعوتنامه گوام (در صورت داشتن دعوتنامه امکان دریافت ویزا بیشتر می شود)

اصل فرم پر شده درخواست ویزا گوام

بلیط رفت و برگشت به گوام

نامه تمکن مالی و گردش سه ماه آخر سپرده بانکی

کارت ملی و شناسنامه

سند مالکیت (در صورت وجود)

گواهی اشتغال به کار و یا گواهی اشتغال تحصیل


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید