فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا کویت
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا کویت
ویزا کویت

در حال حاضر دریافت ویزا کویت برای ایرانیان با دشواری هایی همراه است و به سختی می توان آن را دریافت کرد. در این بین افرادی که قوم و خویش در کویت دارند می توانند با دریافت دعوتنامه از طرف آن ها مراحل دریافت ویزا کویت را راحت تر طی کنند. به غیر از سفرهای توریستی می توانید برای ویزای تجاری نیز دعوتنامه دریافت کنید تا راحت تر بتوانید وارد این کشور شوید.

در حال حاضر متاسفانه صدور ویزا کویت بسیار محدود شده است و در هنگام اقدام برای دریافت آن باید در نظر داشته باشید که شاید هیچوقت موفق به اخذ آن نشوید.

متقاضیان محترم باید توجه داشته باشند که در صورت رجکت شدن ویزا کویت 1200 درهم از آن ها کسر خواهد شد و این پول بازگشتی نخواهد داشت. همچنین دولت کویت تنها برای افرادی که سن آن ها بین 20 تا 55 سال است ویزا صادر می کند. در این بین و با این محدودیت ها به مسافران توصیه می کنیم که قبل از دریافت ویزا کویت نسبت به رزرو هتل های کویت اقدام نکنند.

لازم به ذکر است که دریافت ویزا انفرادی کویت 30 روز کاری به طول می انجامد. قبل از هر اقدامی ابتدا باید ویزا مورد نظر خود را بر اساس هدف سفر مشخص کنید، تا در طول اقامت در کویت دچار مشکل نشوید. 

در صورتی که برای ویزا کویت اقدام می کنید و موفق به انجام مراحل آن شده اید مدارکی نیاز دارید که در هنگام مصاحبه حضوری در سفارت خانه کویت باید به همراه داشته باشید.

مدارک ویزا کویت عبارت است از:

اصل پاسپورت به همراه 3 ماه اعتبار و کپی از تمام صفحات آن

اصل شناسنامه و کارت ملی

دعوتنامه کویت

گواهی اشتغال به کار برای شاغلان و گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

گواهی تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر حساب بانکی فرد متقاضی

بیمه مسافرتی

سند مالکیت (در صورت وجود)

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید


ویزای فوری کویت

ویزای فوری کویت خدماتی است که می توانید از طریق آژانس های مسافرتی و یا کارگزاران در این زمینه، برای دریافت آن اقدام کنید. برای دریافت ویزای فوری کویت ابتدا باید فرم درخواست آن را دریافت کرده به صورت کامل و خوانا پر کنید. سپس تمامی مدارک مورد نیاز آن را تهیه کنید و برای مصاحبه حضوری در سفارت آماده شوید.

در خدمات ویزای فوری کویت این پروسه سریع تر طی می شود و امکان رجکت ویزای شما کاهش پیدا می کند. توجه داشته باشید، که در وقت سفارت کویت باید شخصا حضور داشته و مراحل انگشت نگاری و مصاحبه را خود طی کنید.

ویزای فوی کویت برای اهداف مختلف سفر به این کشور صادر می شود، که از جمله آن ها می توان به ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای کار، ویزای تحصیلی و... اشاره کرد. هر یک از این موارد مدارک مختص به خود را نیاز دارد که با یکدیگر متفاوت می باشد.

برخی افراد سودجو با سوء استفاده از موقعیت متقاضیان، قصد کلاهبرداری از آن ها را داشته و به بهانه اخذ ویزای فوری کویت پول های کلانی به جیب می زنند. مراقب این افراد باشید! گاهی با ارائه مدارک جعلی از سوی شما به سفارت خانه کویت دردسرهای بزرگتری ایجاد می کنند و ممکن است باعت رجکت ویزای کویت شده و حتی برای شما پیگرد قانونی در بر داشته باشد.

از دیگر مواردی که به شما برای دریافت ویزا کویت کمک می کند، دعوتنامه کویت می باشد. دعوتنامه می تواند اخذ ویزای این کشور را سرعت بخشد و به معنای اجازه ورود نمی باشد. دعوتنامه می تواند از طرف یکی از بستگان درجه یک و یا دوست و آشنا فرستاده شود. در این صورت فرد دعوت کننده می تواند تمامی هزینه های شما را مبنی بر خورد و خوراک، اقامت و... را تقبل کند. در این صورت شما نیاز کمتری به ارائه مدارک تمکن مالی دارید و می توانید سریعتر مراحل آن را طی کنید.

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید