فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا ژاپن
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا ژاپن
ویزا ژاپن

ژاپن از جمله کشورهای جنوب شرق آسیا است که به دلیل فرهنگ و هنر کهن، دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد. این کشور همواره از مقاصد گردشگری در لیست بازدید کنندگان بوده است. ژاپن نیز از جمله کشورهایی است که مشمول قانون ویزا شده و برای ورود به آن حتما باید ویزا ژاپن را تهیه کنید.

برای دریافت ویزا توریستی این کشور نیازی به مصاحبه حضوری در سفارت خانه ژاپن را نخواهید داشت. اما این مقررات برای دریافت سایر ویزاهای این کشور به شکلی متفاوت می باشد. ویزا توریستی ژاپن سه ماه اعتبار دارد. ویزا ژاپن به دو صورت بلند مدت و کوتاه مدت صادر می شود. 

انواع ویزا ژاپن عبارت است از:

ویزا توریستی ژاپن

ویزا تجاری ژاپن

ویزا کار ژاپن

ویزا دیدار از اقوام و دوستان در ژاپن

ویزا شرکت در کنفرانس و رقابت های ورزشی

برای دریافت ویزا ژاپن حتما باید به صورت حضوری و شخصا در سفارت این کشور حضور داشته و مدارک ویزا ژاپن را تحویل دهید (به استثنا ویزا توریستی)، توجه داشته باشید که سفارت ژاپن به هیچ عنوان مدارکی را که به صورت پستی و یا توسط شخص دیگری تحویل داده می شود، نمی پذیرد. همچنین هیچ مسئولیتی در قبال مفقود شدن مدارک شما نخواهد داشت. در مورد ویزا توریستی نیز می توانید مدارک خود را در اختیار کارگزار و یا یکی از آژانس های معتبر قرار دهید تا مراحل لازم را انجام دهند. ابتدا باید فرم درخواست ویزا مورد نظر خود را از سایت و به صورت آنلاین دریافت کرده و نسبت به تکمیل مدارک ویزا ژاپن و دریافت وقت مصاحبه اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز ویزا ژاپن عبارت است از:

اصل گذرنامه متقاضی

پر کردن اصل فرم درخواست ویزا ژاپن

یک قطعه عکس 4.5*4.5 رنگی و زمینه سفید

اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی از تمام صفحات آن

بیمه نامه مسافرتی

بلیط رفت و برگشت به ژاپن

گواهی تمکن مالی و آخرین گردش حساب بانکی متقاضی

رزرواسیون یکی از هتل های ژاپن


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید