فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا چین
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا چین
ویزا چین

برای اینکه بتوانید به چین سفر کنید، باید ویزا چین را دریافت کنید. برای دریافت ویزا چین ابتدا باید فرم درخواست ویزا را به صورت آنلاین و از سایت سفارت دریافت کرده و پس از پر کردن به همراه سایر مدارک ویزا به سفارت خانه چین در تهران ارائه دهید. انواع ویزا چین با توجه به هدف شما از سفر به چین به چند صورت تقسیم می شود.

ویزا توریستی (شخصی و یا گروهی) چین

ویزا تحصیلی چین

ویزا کاری چین

ویرا تجاری چین

برای دریافت ویزا توریستی چین نیازی به مصاحبه حضوری در سفارت ندارید. می توانید مدارک ویزا چین را به همراه یک وکیل و یا کارگزار به سفارت تحویل دهید. لازم به ذکر است که سفارت چین مدارک ویزا جین را با پست و یا به صورت آنلاین تحویل نمی گیرد. برای ویزای توریستی چین می توانید هم به صورت گروهی اقدام کنید و هم به صورت شخصی. در ویزای گروهی چین به حداقل 5 نفر ویزای توریستی داده می شود. تمام مسافران در لیست ویزا گروهی چین، باید با هم ورود خروج داشته باشند. مدت زمان اقامت در چین بر اساس ویزای توریستی یک ماه می باشد.

اگر به صورت خانوادگی سفر می کنید برای هر کدام از اعضای خانواده فرم جداگانه پر کنید. ویزای مسافر داخل پاسپورت درج می شود. قیمت ویزا چین بستگی به نوع ویزا از 100 تا 700 دلار متغیر است.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا چین عبارت است از:

اصل پاسپورت که 7 ماه اعتبار و 3 صفحه خالی داشته باشد.

دو قطعه عکس رنگی 4*6 (رنگی و زمینه سفید باشد)

اصل کارت ملی و شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات آن

فرم پر شده درخواست ویزا چین 

بیمه مسافرتی

گواهی تمکن مالی با ترجمه انگلیسی

دعوتنامه (در صورتی که دعوتنامه برای شما ارسال شده است باید اصل آن را به سفارت خانه چین تحویل دهید.) 


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید