فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا پاراگوئه
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا پاراگوئه
ویزا پاراگوئه

کشور پاراگوئه در میانه آمریکای جنوبی واقع شده است. این کشور دارای جاذبه های گردشگری زیبایی می باشد که می تواند برای بازدید کنندگان از این کشور بسیار جذاب باشد. این کشور اجازه ورود خود را به عنوان ویزا پاراگوئه ارائه می دهد. ویزا پاراگوئه برای مقاصد مختلف سفر به این کشور صادر می شود. اما متاسفانه این کشور در ایران سفارت ندارد و ایرانیان عزیز باید به نزدیک ترین کشورهای اطراف ایران از جمله لبنان، قطر و عمان که سفارت این کشور در آن ها وجود دارد، مراجعه کنند.

سفارت خانه پاراگوئه همچنین در کشورهایی از جمله آرژانتین، استرلیا، بلژیک، اتریش، بولیوی، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، کوبا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، مصر، فرانسه، آلمان، واتیکان، هند، اسرائیل، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، مکزیک، مراکش، پاناما، پرو، پرتغال، روسیه، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سوئیس، سوئد، تایوان، بریتانیا، آمریکا، اروگوئه و ونزوئلا می باشد. در صورتی که به این کشورها دسترسی داشته باشید می توانید به راحتی برای اخذ ویزا پاراگوئه به آن ها مراجعه کنید.

انواع ویزا پاراگوئه عبارت است از:

ویزای تحصیلی

ویزای تجاری

ویزای توریستی

ویزای کار 

برای دریافت ویزا پاراگوئه برای ایرانیان، ابتدا باید فرم درخواست ویزا مورد نظر خود را از سایت سفارتی که قرار است به آن مراجعه کنید، دریافت کرده و به دقت و خوانا و به زبان انگلیسی پر کنید. پس از آن باید نسبت به دریافت وقت ملاقات از این سفارت اقدام کنید. هموطنان عزیز، در مرحله اول حتما باید در سفارت این کشور حضور داشته باشند تا به صورت واضح هدف خود را از سفر به این کشور توضیح دهند. در مراحل بعدی و در صورت دریافت ویزا پاراگوئه می توانند با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا پاراگوئه در هزینه و وقت خود صرفه جویی کرده و به راحتی پاسپورت خود را به سفارت این کشور ارسال کنند تا ویزا پاراگوئه به آن الصاق شود.

مدارک مورد نیاز ویزا پاراگوئه عبارت است از:

اصل فرم درخواست ویزا پاراگوئه

اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن

اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار

دو قطعه عکس رنگی 4*6 رنگی و زمینه سفید

دعوتنامه پاراگوئه (در صورت وجود)

رزرو بلیط رفت و برگشت به پاراگوئه

ارائه نامه تمکن مالی و گردش سه ماه آخر سپرده بانکی

گواهی اشتغال به تحصیل و یا جواز کسب و ثبت شرکت و یا گواهی اشتغال به تحصیل

پیکاپ ویزا پاراگوئه

جمهوری پاراگوئه کشوری است که در آمریکای جنوبی واقع شده و پایتخت آن آسونسیون می باشد. توجه داشته باشید که برای سفر به این کشور، حتما باید ویزا پاراگوئه را تهیه کنید و پاراگوئه برای متقاضیان سفر به این کشور انواع ویزا پاراگوئه را صادر می کند، در حالی که متاسفانه این کشور در ایران سفارت خانه ندارد.

خدمات پیکاپ ویزا پاراگوئه می تواند به شما کمک کند تا سریعتر به انجام این امور برسید. همچنین با استفاده از امکانات پیکاپ ویزا پاراگوئه، هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. کشورهایی که سفارت خانه پاراگوئه در آن ها واقع شده، شامل آرژانتین، اتریش، بلژیک، بولیوی، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، کوبا، اکوادور، مصر، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، پاناما، پرو، پرتغال، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایوان، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و اوروگوئه می شود.

در صورتی که برای ویزای این کشور اقدام می کنید ابتدا باید تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کرده و در اولین جلسه مصاحبه، شخصا در سفارت خانه پاراگوئه در یکی از کشورهایی که اعلام شد، حضور داشته باشید. 

توجه داشته باشید که در بین کشورهای اعلام شده، تنها کشور اکوادور نیازی به تهیه ویزا برای ایرانیان ندارد، بر این اساس، می توانید به راحتی برای انجام امور ویزا پاراگوئه به این کشور سفر کنید.

پیکاپ ویزا پاراگوئه خدماتی است که از جانب آژانس های معتبر مسافرتی و کارگزاران مورد اعتماد انجام می شود. در صورتی که ویزای پاراگوئه را دریافت کرده باشید، حتما باید پاسپورت خود و سایر مدارک مورد نیاز را برای الصاق ویزا پاراگوئه، به سفارت این کشور ارسال کنید. در این صورت برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان، می توانید از خدمات پیکاپ ویزا پاراگوئه استفاده کنید.

توجه داشته باشید که مدارک ویزا پاراگوئه، بسیار مهم می باشد و سپردن آن ها به دست افرادی که قابل اعتماد نیستند کار خطرناکی است. بنابراین در انتخاب کارگزار خود برای انجام امور پیکاپ ویزا پاراگوئه دقت کنید.

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید