فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا نیوزلند
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا نیوزلند
ویزا نیوزلند

کشور نیوزلند کشوری ثروتمند و توسعه یافته می باشد. این کشور در صنعت گردشگری پیشرفت بسیار زیادی داشته و وجود جاذبه های گردشگری در این کشور و مجاورت آن با اقیانوس آرام این موقعیت را فراهم کرده است. صدور ویزا نیوزلند به منزله اجازه این کشور، برای ورود می باشد. برای سفر به این کشور اهداف مختلفی وجود دارد که با توجه به آن، ویزا به انواع مختلفی تقسیم می شود.

انواع ویزا نیوزلند عبارت است از:

ویزای توریستی نیوزلند

ویزای تجاری نیوزلند

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای کاری نیوزلند

ویزای مهاجرت نیوزلند

ویزای ازدواج نیوزلند

ویزای پزشکی نیوزلند

ویزای والدین نیوزلند

ابتدا باید فرم درخواست ویزا نیوزلند را دریافت کرده و به صورت دقیق و خوانا پر کنید. این فرم را می توانید به دو صورت آنلاین که باید هزینه ها هم به صورت آنلاین پرداخت شود و یا به صورت پرینت کاغذی و ارسال آن به سفارت خانه نیوزلند پر کنید. ویزا نیوزلند اصولا به صورت مهر و یا برچسب بر روی پاسپورت متقاضی می باشد.

پس از پر کردن فرم، باید برای وقت ملاقات حضوری با سفارت، اقدام کنید و در این مدت به جمع آوری مدارک ویزا نیوزلند بپردازید. توجه داشته باشید که باید تمام مدارک به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده و به تایید وزارت علوم خارجه ایران و وزارت دادگستری برسد. دولت نیوزلند شرایطی را برای متقاضیان ویزا این کشور در نظر دارد که از جمله آن می توان به دارا بودن کمتر از 55 سال سن، عدم سوء سابقه و سابقه کیفری، آشنایی به زبان و تسلط به آیلتس با نمره 6.5 می باشد. برای انواع ویزا نیوزلند مدارک متفاوتی تعریف شده است، که باید طبق آن به جمع آوری بپردازید. 

مدارک مورد نیاز ویزا نیوزلند عبارت است از:

اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار

اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه و کپی از تمام صفحات آن

فرم درخواست ویزا نیوزلند (فرم (EOI

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

ارائه بلیط رفت و برگشت و واچر یکی از هتل های نیوزلند

گواهی تمکن مالی و ریز صورت حساب بانکی سه تا شش ماه اخیر

گواهی اشتغال به کار

گواهی اشتغال به تحصیل

ترجمه سند ازدواج

تکمیل فرم ضمانت مالی


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید