فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا نیجر
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا نیجر
ویزا نیجر

جمهوری نیجر کشوری است که در جنوب غربی قاره آفریقا واقع شده است. این کشور محصور در خشکی می باشد و حدود هشتاد درصد از مساحت آن از بیابان ها پوشیده شده است. متقاضیان سفر به این کشور حتما باید ویزا نیجر را تهیه کنند. متاسفانه این کشور در ایران سفارت خانه ندارد و متقاضیان محترم ویزا نیجر حتما باید به یکی از کشورهای اطراف که سفارت نیجر در آن ها واقع شده است از جمله ترکیه، کویت و عربستان مراجعه کنند.

سفارت نیجر در کشورهای دیگری از جمله الجزایر، بلژیک، بنین، چین، ساحل عاج، دانمارک، مصر، اتیوپی، فرانسه، آلمان، غنا، هند، ایتالیا، لیبی، مراکش، نیجریه، سنگال، آفریقای جنوبی و توگو آمریکا نیز وجود دارد. انواع ویزا نیجر از جمله توریستی، تجاری، کاری و تحصیلی به متقاضیان ارائه می شود. برای دریافت ویزا نیجر باید ابتدا، یکی از کشورهای همسایه که سفارت این کشور در آن وجود دارد، انتخاب کرده و پس از آن با دریافت فرم درخواست ویزا نیجر به صورت آنلاین و از سایت این کشور نسبت به انجام سایر مراحل آن اقدام کنید.

در مرحله بعد باید نسبت به جمع آوری مدارک ویزا نیجر اقدام کنید. متقاضیان محترم باید توجه داشته باشند، که برای هر نوع از ویزای نیجر باید مدارک متفاوتی را ارائه بدهند. ولی در کل نیاز به مواردی است که در همه آن ها مشترک می باشد. پس از تهیه مدارک نیز باید نسبت به دریافت وقت سفارت اقدام کنید.

در اولین مرحله از مراجعه به سفارت خانه نیجر حتما باید فرد متقاضی شخصا حضور داشته باشد. در این مصاحبه اطلاعات انگشت نگاری و مدارک دریافت می شود. توجه داشته باشید، که در صورت دریافت ویزا نیجر می توانید با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا نیجر پاسپورت خود را برای الصاق ویزا به این کشور استفاده کنید، تا در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود.

مدارک مورد نیاز ویزا نیجر عبارت است از:

گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه

عکس رنگی 4*6 با زمینه سفید

دعوتنامه بوتسوانا (در صورت وجود)

فرم واکسیناسیون

رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

فرم درخواست ویزا نیجر

نامه تمکن مالی و گردش سه ماه آخر سپرده بانکی

اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی از تمام صفحات آن 

پیکاپ ویزا نیجر

جمهوری نیجر کشوری است که در غرب قاره آفریقا واقع شده است. نیجر کشوری است که توسط خشکی محصور شده و حدود 80 درصد آن توسط بیابان پوشیده شده است. با این حال این کشور دارای مناظر زیبا و طبیعتی بکر می باشد، که نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. نیجر از جمله کشورهایی است که در ایران سفارت خانه ندارد، به همین دلیل افرادی که قصد دریافت ویزا نیجر را دارند، باید به کشورهایی که دارای سفارت این کشور می باشد، مراجعه کنند. در این صورت می توانند از خدمات پیکاپ ویزا نیجر نیز استفاده کنند. پیکاپ ویزا نیجر در وقت و هزینه های مسافران صرفه جویی می کند و بسیار توصیه می شود.

سفارت خانه نیجر تنها در کشورهای بلژیک، کانادا، چین، اتیوپی، فرانسه، آلمان، غنا، ایتالیا، کویت، مراکش و مکزیک، عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا وجود دارد. نزدیکترین کشورها به ایران برای انجام امور ویزا نیجر کشور کویت و عربستان می باشد.

در انجام این پروسه ابتدا باید تمامی مدارک ویزا نیجر را به صورت کامل فراهم کنید و برای بار اول به صورت حضوری به سفارت این کشور مراجعه نمایید. پس از ارائه مدارک و انجام مصاحبه، باید منتظر ایمیلی مبنی بر تایید و یا عدم تایید ویزای خود باشید.

در صورتی که ویزا تایید شده باشد، در این مرحله باید پاسپورت خود را جهت الصاق ویزا برای سفارت این کشور ارسال کنید. پیکاپ ویزا نیجر در این شرایط می تواند به شما کمک کند، تا به راحتی پاسپورت و سایر مدارک خود را به کارگزاران شرکت های معتبر و یا آژانس های مورد اعتماد بسپارید تا نیازی به صرف هزینه های کلان برای رفت و آمدها و اقامت در این کشورها نداشته باشید و در زمان نیز صرفه جویی کنید.

آدرس سفارت خانه نیجر در عربستان: Amr Ibn Marzuq, Al Wurud, Riyadh 12253, Saudi Arabia

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید