فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا موریس
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا موریس
ویزا موریس

جمهوری موریس جزیره ای است با طبیعت بکر و بسیار زیبا که در جنوب غربی اقیانوس هند و در شرق ماداگاسکار واقع شده است. جالب است بدانید که موریس تنها کشور آفریقایی می باشد که بیشترین جمعیت آن هندو می باشند. برای ورود به این کشور باید ویزا موریس را تهیه کنید. بیشترین ویزا موریس که مورد درخواست گردشگران قرار دارد، ویزا توریستی این کشور می باشد. متاسفانه این کشور در ایران سفارت خانه ندارد و باید برای درخواست ویزا موریس به یکی از کشورهای همسایه از جمله پاکستان که سفارت این کشور را در خود جای داده است مراجعه کنید.

در کشورهای دیگری نیز از جمله استرلیا، مصر، آلمان، هند، بلژیک، مالزی و... سفارت خانه موریس وجود دارد، اما پاکستان نزدیکترین آن می باشد. برای دریافت ویزا توریستی این کشور می توانید از طریق آژانس های معتبر هوایی نیز کمک بگیرید.

اگر شخصا برای دریافت ویزا موریس اقدام می کنید، باید فرم درخواست ویزا این کشور را دریافت کرده و به صورت دقیق و خوانا، به زبان انگلیسی پر کنید. پس از آن باید نسبت به دریافت وقت ملاقات حضوری در سفارت این کشور در پاکستان اقدام کرده و مدارک مورد نیاز ویزا موریس را به همراه خود ارائه دهید. در صورتی که موفق به دریافت ویزا موریس شده اید می توانید برای ارسال اصل گذرنامه و الصاق ویزا به آن از خدمات پیکاپ ویزا موریس نیز استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز ویزا موریس عبارت است از:

اصل گذرنامه با اعتبار حداقل 7 ماه، با امضای مسافر

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

اصل فرم درخواست ویزا موریس به همراه یک کپی از آن

نامه تمکن مالی و گردش سه ماه آخر سپرده بانکی

ارائه اطلاعات شخصی

اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن

رزرو بلیط هواپیما برای یکی از فرودگاه های موریس

رزرو یکی از هتل های موریس

دعوتنامه از بوتسوانا (در صورت داشتن دعوتنامه امکان دریافت ویزا موریس افزایش پیدا می کند)

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید