فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا مایوت
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا مایوت
ویزا مایوت

مایوت جزیره ای مسلمان است که در اتحادیه اروپا واقع شده و یکی از جزیره های مجمع الجزایر کومور محسوب می شود، که از سال 1841 در اشغال فرانسه قرار دارد و ساکنان آن تابعیت فرانسوی دارند. این جزیره در نزدیکی ماداگاسکار واقع شده و آب و هوای گرمسیری دارد، که بیشتر گردشگران برای گذراندن تعطیلات از نقاط مختلف اروپا به آن سفر می کنند.

برای سفر به این جزیره حتما باید ویزا مایوت را تهیه کنید. جزیره مایوت یکی از دپارتمان ها و مناطق ماورای بحار (اقیانوس های آرام، اطلس و هند) (DROM) مانند گویان فرانسه، مارتینیک، گوادلپ و رئونیون می باشد، که برای دریافت ویزای آن باید همان مدارکی که برای دریافت ویزا شنگن مورد نیاز می باشد، ارائه شود. همچنین باید روادید به صورت جداگانه برای ورود به این کشورها صادر شود.

در صورتی که بخواهید به این جزیره سفر توریستی داشته باشید، باید ویزا مایوت را تهیه کنید. با ویزای توریستی مایوت می توانید به مدت 90 روز در این جزیره اقامت داشته باشید. متقاضیان درخواست ویزا مایوت در صورتی که بخواهند مدت زمان بیشتری را در ین کشور اقامت داشته باشند (بیشتر از 90 روز) باید ویزای اقامت مایوت را دریافت کنند.

برای اخذ ویزا مایوت باید به سفارت خانه فرانسه در ایران مراجعه کنید. تمامی مدارک مورد نیاز و مراحل اخذ آن همانند ویزای شنگن می باشد.

مراحل دریافت ویزا مایوت

برای دریافت ویزا مایوت ابتدا باید ویزا مورد نظر خود را انتخاب کرده و فرم درخواست آن را از سایت سفارت این کشور دریافت کنید. پس از آن باید برای دریافت وقت مصاحبه اقدام کرده و در وقت تعیین شده در سفارت این کشور حضور داشته باشید. توجه داشته باشید که هنگام پر کردن فرم درخواست ویزا مایوت باید اعلام کنید که قصد سفر به این جزیره را دارید.

مدارک مورد نیاز ویزا مایوت عبارت است از:

گذرنامه معتبر متقاضی که دارای شش ماه اعتبار باشد

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

فرم درخواست ویزا مایوت

کارت ملی و شناسنامه

نامه تمکن مالی و گردش شش ماه آخر حساب بانکی متقاضی

در صورتی که ویزا شنگن و یا ویزای کشورهای معتبر را داشته اید کپی آن ها الزامی می باشد

گواهی بازنشستگی

گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان

بیمه مسافرتی

سند مالکیت به نام متقاضی

گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام، سمت، میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد و به همراه فیش حقوقی باشد (برای کارمندان و کارگران)

کارت بازرگانی، پروانه کسب و یا ثبت شرکت (برای صاحبان مشاغل)

رزرو بلیط رفت و برگشت به این کشور

رزرو یکی از هتل های مایوت


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید