فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا لهستان
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا لهستان
ویزا لهستان

لهستان کشور بسیار زیبایی است که هم آثار تاریخی به جا مانده و هم طبیعت زیبایش طرفداران زیادی دارد. هر ساله گردشگران زیادی از این کشور دیدن می کنند. برای سفر به این کشور باید ویزا لهستان را تهیه کنید. از آنجایی که این کشور تحت پیمان شنگن می باشد باید ویزا شنگن لهستان را نیز اخذ کنید. برای تهیه ویزا لهستان باید ابتدا نسبت به دریافت فرم درخواست انواع ویزا مورد نظر خود اقدام کرده و آن را به دقت و به دور از ابهام پر کنید.

پس از آن باید به صورت آنلاین و در سایت سفارت وقت ملاقات حضوری در سفارت خانه لهستان دریافت کنید. باید توجه داشته باشید که در هنگام مصاحبه حضوری در کنسولگری لهستان باید مدارک مورد نیاز ویزا لهستان را که از پیش تهیه کرده اید به همراه داشته باشید. و اما انواع ویزا هایی که کشور لهستان برای متقاضیان سفر به این کشور صادر می کند عبارت است از:

ویزا توریستی

ویزا تحصیلی

ویزای ازدواج

ویزای کار

ویزای شنگن لهستان نیز به سه نوع ویزای کوتاه مدت، ویزای بلند مدت و ویزای ترانزیت تقسیم می شود. مسافران محترم اگر بخواهند در مدت کمتر از نود روز اقامت در لهستان داشته باشند باید ویزا کوتاه مدت را تهیه کنند. در غیر این صورت اگر بخواهید بیشتر از 90 روز در این کشور اقامت داشته باشید باید برای ویزای بلند مدت اقدام کنید. ویزا ترانزیت نیز برای افرادی می باشد که قصد سفر به کشور سوم را دارند و از فرودگاه های لهستان برای تعویض هواپیمای خود استفاده می کنند. و اما برای سفر به لهستان چه مدارکی نیاز داریم؟!

مدارک مورد نیاز ویزا لهستان عبارت است از:

شناسنامه و کارت ملی

گذرنامه با حداقل یک سال اعتبار

پرینت گردش حساب بانکی 3 ماه آخر

دو قطعه عکس رنگی 4*6 زمینه سفید

مدارک اشتغال به کار و گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

اصل اجاره نامه املاک شخصی

اصل یا کپی دعوتنامه

واچر یکی از هتل های لهستان

در صورت سفر با همسر اصل سند ازدواج

رزرو بلیط رفت و برگشت به لهستان


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید