فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا قبرس
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا قبرس
ویزا قبرس

قبرس یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد، که برای سفر به آن حتما باید ویزا قبرس را تهیه نمایید. این کشور زیبا و دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. همچنین این کشور در مرز بین قاره اروپا، آسیا و آفریقا قرار دارد. لازم به ذکر است که برای دریافت ویزای یک بار ورود توریستی قبرس، که طی آن متقاضی می تواند دو هفته در این کشور اقامت داشته باشد، بدون نیاز به مصاحبه حضوری در سفارت خانه این کشور صادر می شود. و اما قوانین در قبرس برای دریافت ویزا کمی حساسیت دارد. اشخاصی که برای مصاحبه در سفارت خانه آمریکا به این کشور سفر می کنند نیز باید ویزا قبرس را تهیه کنند. البته این قانون برای ورود به قبرس شمالی نمی باشد. در صورت ورود قبرس شمالی، اجازه بازدید از قبرس جنوبی را ندارند.

در صورتی که ویزا قبرس جنوبی (اروپایی) را اخذ کرده اید می توانید از راه زمینی وارد قبرس شمالی شوید، اما خروج مسافر حتما باید از قبرس جنوبی باشد. متاسفانه افرادی که مهر قبرس شمالی را در پاسپورت خود دارند برای دریافت ویزای قبرس جنوبی با مشکل مواجه خواهند شد مگر اینکه منتظر بمانند تا پاسپورت خود را تعویض کنند.

انواع ویزا قبرس شامل ویزا توریستی و ویزا ترانزیت می باشد که در ادامه به مدارک ویزا قبرس اشاره خواهیم کرد.

اصل پاسپورت که دارای حداقل 7 ماه تاریخ اعتبار باشد

دو قطعه عکس 4*6 رنگی زمینه سفید

اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات

گواهی اشتغال به کار متقاضی

گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

تاییدیه رزرو یکی از هتل های قبرس

ارائه گواهی موجودی حساب متقاضی به زبان انگلیسی

بلیط رفت و برگشت به یکی از فرودگاه های قبرس

سند مالکیت به نام فرد متقاضی (برای ویزا قبرس اروپایی)

تکمیل فرم درخواست ویزا قبرس

باید توجه داشته باشید که کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد. افرادی که برای انجام امور تجاری به قبرس سفر می کنند حتما باید دعوتنامه تجاری از شرکت قبرسی دریافت کنند. لازم به ذکر است که فرم درخواست ویزا قبرس را می توانید از آژانس های مسافرتی مورد تایید سفارت تهیه کنید.


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید