فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا سوریه
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا سوریه
ویزا سوریه

کشور سوریه برخلاف آنچه که ما تصور می کنیم و در خبر ها می شنویم که بسیار مورد هجوم قرار می گیرد دارای قسمت هایی است که مردم به راحتی در آن زندگی می کنند. سوریه بسیار زیبا است. مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیادی در این کشور وجود دارد که شاید هرگز تصورش را هم نکرده باشید. همچنین هر ساله افراد زیادی برای زیارت به این کشور سفر می کنند.

برای ایرانیان متقاضی سفر به سوریه چه به قصد گردشگری و چه به قسط زیارت، نیازی به تهیه ویزا سوریه نمی باشد. ویزا سوریه هنگام ورود به این کشور و در فرودگاه صادر می شود. بنابراین به راحتی و با در دست داشتن اصل پاسپورت خود می توانید وارد این کشور شوید.

برای سفر به سوریه فرقی نمی کند به چه شکل اقدام میکنید. هم می توانید از راه زمینی وارد این کشور شوید و هم از طریق فرودگاه های سوریه که در هر دو صورت مشکلی از بابت ویزا سوریه نخواهید داشت. همه روزه پروازهایی از ایران به این کشور انجام می شود. در هنگام ورود به این کشور باید پاسپورت خود را نشان داده و تنها یک فرم برای درخواست اقامت در سوریه را باید به صورت دقیق پر کنید و به همراه دو قطعه عکس به ماموران تحویل دهید. هزینه ویزا سوریه را هم در همان موقع باید پرداخت کنید.

حتما از ممهور شدن گذرنامه خود به مهر این کشور مطمئن شوید. در غیر این صورت ممکن است در صورت کوتاهی مامور گیت و نبود این مهر در پاسپورت، مورد پیگرد قانونی قرار بگیرید.

متقاضیان محترمی که نیاز به مراجعه به سفارت خانه سوریه در ایران را دارند باید به آدرس، تهران، آفریقا، بلوار آرش، پلاک 21 تشریف ببرند. برای دریافت وقت ملاقات حضوری می توان هم از طریق تلفن های تماس 22059031 و هم به صورت حضوری در سفارت این کشور اقدام کرد.


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید