فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا سنگاپور
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا سنگاپور
ویزا سنگاپور

سنگاپور از جمله کشورهای واقع در جنوب شرقی آسیا می باشد، که به تازگی با پیشرفت هایی در زمینه اقتصاد و گردشگری موفق به جذب گردشگران از سرتاسر دنیا بوده است. جاذبه های تفریحی بسیار جذاب، پیشرفت اقتصادی و استانداردهای زندگی و سایر امکانات، این کشور را جزو کشورهای مورد علاقه متقاضیان برای سفر و گردشگری و زندگی قرار داده است.

برای سفر به این کشور حتما باید ویزا سنگاپور را تهیه کنید. لازم به ذکر است که متاسفانه سنگاپور در ایران سفارت خانه ندارد و متقاضیان باید برای اخذ ویزا سنگاپور به یکی از کشورهای اطراف و یا یکی از کارگزاری های کشور سنگاپور در ایران مراجعه کنند. ویزا سنگاپور انواع مختلفی دارد که متقاضیان باید با توجه به هدف خود از سفر به این کشور یکی از آن ها را انتخاب کنند.

انواع ویزا سنگاپور عبارت است از:

ویزا تحصیلی سنگاپور

ویزا توریستی سنگاپور

ویزا کار سنگاپور

برای انجام این مراحل ابتدا باید فرم در خواست ویزا سنگاپور را دریافت کرده و پس از مشخص کردن سفارت خانه مورد نظر در کشورهای همسایه، نسبت به جمع آوری مدارک و ارسال آن ها اقدام کنید. در صورتی که امکان صرف هزینه و وقت برای رفتن به کشورهای اطراف و انجام مراحل ویزا سنگاپور را ندارید، می توانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر که انجام این کار را برعهده گرفته اند نیز این کار را انجام دهید. لازم به ذکر است در صورتی که برای ویزا توریستی اقدام می کنید نیازی به مصاحبه حضوری نخواهید داشت، اما اگر برای سایر ویزاهای این کشور اقدام می کنید حتما باید در مصاحبه با افسر پرونده در سفارت خانه سنگاپور حضور داشته باشید. مدت زمان اقامت در سنگاپور در ویزا توریستی این کشور دو هفته می باشد.

مدارک ویزا توریستی سنگاپور عبارت است از:

اصل فرم پر شده درخواست ویزا سنگاپور

اصل گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه

یک قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

اصل شناسنامه و کارت ملی

واچر یکی از هتل های سنگاپور و هماهنگ با زمان سفر

بلیط رفت و برگشت


ویزای تضمینی سنگاپور

برای دریافت ویزا مراحل مختلفی وجود دارد که باید به شکلی صحیح و بدون اشتباه پشت سر گذاشته شوند، تا هیچ مشکلی در روند دریافت ویزای تضمینی سنگاپور به وجود نیاید. در این روزها به دلیل نابلدی برخی از افراد در ارائه مدارک دریافت ویزا سنگاپور، به تعدد مشاهده شده است که انجام این امور به تاخیر افتاده و چه بسا کاری از پیش نرفته باشد. برای اطمینان از پیش رفتن صحیح تمام مراحل، برای دریافت ویزای تضمینی سنگاپور به کارگیری نیروی کارشناس برای تکمیل و ارائه مدارک ویزا، با توجه به اینکه فرم ها باید به زبان انگلیسی پر شوند، و راهنمایی صحیح به متقاضیان در این امر باعث دستیابی به این هدف شده و دغدغه و گمراهی بسیاری از افراد را در این مسئله برطرف کرده است.

با توجه به حضور کارشناسان با تجربه می توانید تمام مراحل ثبت نام و تکمیل سازی مدارک ویزا را با حضور خود به انجام برسانید و اطمینان حاصل کنید که یک بار برای همیشه این کار را به درستی انجام داده اید و نیازی به چندین بار مراجعه به سفارت خانه را نخواهید داشت. با توجه به اینکه جمهوری سنگاپور، برای ایرانیان متقاضی ویزا سنگاپور به مدت 14 روز اجازه حضور در این کشور را می دهد، باید توجه داشته باشید که این گذرنامه تا یک ماه بعد از صدور ویزا سنگاپور معتبر است، و پس از اتمام دوره اقامت 14 روزه خود در سنگاپور، برای سفر مجدد باید دوباره برای دریافت ویزا اقدام کنید. لازم به ذکر است که متاسفانه سنگاپور در ایران سفارت خانه ندارد، برای حل این مسئله و امتناع از سفر مجدد به سنگاپور و ارائه مدارک به سفارت خانه سنگاپور، متقاضیان ویزای توریستی سنگاپور می توانند از خدمات پیکاپ ویزا که شرایط را برای متقاضیان ساده کرده است و از هزینه ی سفر مجدد آنها کاسته است، استفاده کنند. برای دریافت فرم درخواست ویزا سنگاپور می توانید به سایت این سفارت که به دو زبان فارسی و انگلیسی است مراجعه کنید و نسبت به پر کردن آن اقدام کنید. 

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید