فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا سنگال
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا سنگال
ویزا سنگال

کشور سنگال در غرب آفریقا و حاشیه اقیانوس اطلس واقع شده که در سیاست های قاره آفریقا نقش بسیار مهمی ایفا کرده است. کشور سنگال دارای طبیعت وحشی بسیار زیبا، اماکن تاریخی، بنادر زیبا، زمین های سرسبز در کنار دریاچه سرخ رنگ است، که همه ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

برای سفر به این کشور حتما باید ویزا سنگال را تهیه کنید. ویزا سنگال را باید قبل از سفر به این کشور تهیه کنید. این کشور ویزا سنگال را برای تمامی افرادی که قصد سفر به این کشور را داشته و واجد شرایط می باشند، صادر می کند. انواع ویزا سنگال براساس هدف از سفر به این کشور متفاوت می باشد.

انواع ویزا سنگال عبارت است از:

ویزا توریستی سنگال

ویزا تجاری سنگال

ویزای تحصیلی سنگال

ویزای کاری سنگال


مراحل دریافت ویزا سنگال

برای دریافت ویزای توریستی سنگال نیازی به حضور متقاضی در سفارت خانه سنگال نمی باشد و یکی از آژانس های مسافرتی معتبر و یا وکیل شما می تواند تمامی مراحل آن را انجام دهد. اما برای دریافت سایر ویزاهای این کشور حتما باید برای مصاحبه حضوری در سفارت این کشور اقدام کنید.

متقاضیان ابتدا باید براساس ویزای مورد نظر خود، فرم درخواست ویزا را تهیه کرده و آن را به دقت پر کنند. پس از آن در صورت نیاز باید وقت ملاقات حضوری از سفارت این کشور دریافت کنند.

باید تمامی مدارک مورد نیاز ویزا را به صورت دقیق و بدون نقص تهیه کنید و به سفارت این کشور ارائه دهید. نقص در پرونده ممکن است یکی از دلایل رجکت ویزا سنگال شود.

سفارت خانه این کشور به آدرس تهران، کریم خان، شمال خیابان استاد نجات اللهی، غرب خیابان سپند، پلاک 48 قرار دارد، که از روزهای یکشنبه تا چهارشنبه می توانید در ساعات اداری 9 الی 16 به این مکان مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز ویزا سنگال عبارت ست از:

اصل پاسپورت متقاضی که دارای شش ماه اعتبار باشد

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

ارائه گواهی واکسن تب زرد

اطلاعات شناسنامه ای متقاضی

کپی از کارت ملی و شناسنامه متقاضی

ارائه رزرو بلیط هواپیما

ارائه رزرو یکی از هتل های سنگال

ارائه مدارک تمکن مالی متقاضی

بیمه مسافرتی

گواهی اشتغال به کار


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید