فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا روسیه
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا روسیه
ویزا روسیه

برای سفر به روسیه لازم است بدانید که چه نوع ویزا روسیه برای هدف سفر شما مناسب می باشد. برای سفر و گردشگری در روسیه نوعی ویزا توریستی که نیازی به قرار ملاقات حضوری سفارت و مصاحبه ندارد صادر می شود که طی آن می توانید به مدت دو هفته در روسیه اقامت داشته باشید. برای دریافت این نوع ویزا روسیه ارائه مدارکی از جمله رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو یکی از هتل های روسیه و اصل پاسپورت و شناسنامه کافی می باشد. مسافران محترم باید توجه داشته باشند که در این نوع ویزا روسیه باید تاریخ دقیق سفر خود را مشخص کنند، در غیر این صورت پس از صدور، تاریخ آن قابل تغییر نمی باشد. برای اقامت طولانی تر روسیه حتما باید ویزا روسیه تهیه شود که انواع مختلفی دارد.

ویزا تحصیلی روسیه

ویزا توریستی

ویزا کاری

ویزا تجاری

ویزا ترانزیت فرودگاهی

برای اخذ ویزای طولانی مدت روسیه ابتدا باید فرم درخواست ویزای مورد نظر خود را به صورت آنلاین دریافت کنید. فرم درخواستی ویزا روسیه باید به صورت دقیق و خوانا پر شود. پس از آن باید نسبت به اخذ قرار ملاقات ومصاحبه حضوری در سفارت خانه روسیه اقدام کنید و مدارک ویزا روسیه را در این مصاحبه به همراه خود ارائه دهید.

مدارک مورد نیاز ویزا روسیه:

اصل پاسپورت که دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر شما باشد.

اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی از تمام صفحات آن و همچنین ترجمه آن

دو قطعه عکس 4*3 (رنگی و زمینه سفید باشد)

بلیط قطعی رفت و برگشت به یکی ار فرودگاه های روسیه

ارائه مدارک رزرو یکی از هتل های روسیه 

فرم کامل شده تعهد بازگشت به کشور

اصل فرم پر شده درخواست ویزا روسیه

بیمه مسافرتی

گواهی اشتغال به کار

گواهی اشتغال به تحصیل

آخرین گردش حساب بانکی

برای تمام اعضای خانواده و حتی کودکان و نوزادان نیاز به تهیه پاسپورت می باشید و فرم درخواست ویزا روسیه باید جداگانه برای هر فرد پر شود. همچنین تمام مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد. اگر بخواهید برای دریافت ویزا توریستی، شخصا اقدام کنید باید حتما دعوتنامه روسیه را داشته باشید. 

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید