فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا جزایر کیمن
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا جزایر کیمن
ویزا جزایر کیمن

جزایر کیمن در دریای کارائیب واقع شده است. سه جزیره که برای سفر به آن حتما باید ویزا جزایر کیمن را تهیه کنید. این سه جزیره به نام های کیمن بزرگ، براک کیمن و کیمن کوچک می باشد که در کنار هم قرار دارند. این جزایر زیبا بیشتر برای گردشگری و لذت بردن از تفریحاتی از جمله کشتی کروز می باشد که بیشتر مسافران برای گذراندن لحضاتی آرام بخش به آن سفر می کنند.

از آنجایی که بیشتر سفرها به این جزایر برای گذراندن تعطیلات می باشد بیشترین ویزا جزایر کیمن که مورد درخواست قرار می گیرد از نوع توریستی می باشد.

برای سفر به این کشور و دریافت ویزا جزایر کیمن می توانید از طریق آژانس های معتبر اقدام کنید. برای دریافت ویزا توریستی فقط کافی است که مدارک ویزا جزایر کیمن را در اختیار این آژانس ها قرار داده تا به راحتی نسبت به دریافت ویزا جزایر کیمن اقدام کنند. البته این راه برای دریافت ویزا توریستی این کشور می باشد.

برای دریافت این نوع ویزا مدارکی نیاز دارید که از جمله آن ها عبارت است از:

تکمیل فرم درخواست ویزا جزایر کیمن به صورت دقیق و خوانا (برای هر فرد باید به صورت جداگانه پر شود)

اصل پاسپورت معتبر متقاضی با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان شروع سفر

اصل شناسنامه و کارت ملی

بیمه مسافرتی به مبلغ سه هزار یورو

2 قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

ارائه مدارک تمکن مالی از جمله شش گردش آخر حساب بانکی

پرداخت هزینه های ویزا

یک نسخه کپی از تمام مدارک ویزا جزایر کیمن

لازم به ذکر است که واحد پول این کشور دلار کیمن می باشد. البته برای استفاده از دلار آمریکا در این جزایر نیز مشکلی نخواهید داشت. همچنین ویزا جزایر کیمن به راحتی به صورت تورهای گردشگری در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. این جزایر دارای بنادر بسیار زیبا برای حمل و نقل و تفریحات جزایر کیمن می باشد.


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید