فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا جزایر کیمن
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا جزایر کیمن
ویزا جزایر کیمن

جزایر کیمن در غرب دریای کارائیب واقع شده است. سه جزیره که برای سفر به آن حتما باید ویزا جزایر کیمن را تهیه کنید به نام های کیمن بزرگ، براک کیمن و کیمن کوچک می باشد، که در کنار هم قرار دارند. این جزایر زیبا بیشتر برای گردشگری و لذت بردن از تفریحاتی از جمله کشتی کروز و سایت های غواصی می باشد، که بیشتر مسافران برای گذراندن لحضاتی آرام بخش و ثبت تجربیات جدید به آن سفر می کنند.

ویزای جزایر کیمن برای متقاضیان واجد شرایط صادر می شود. ویزا جزایر کیمن بر اساس هدف از سفر به این کشور به انواع مختلفی تقسیم می شود.

ویزای توریستی جزایر کیمن

ویزای کارو تجارت جزایر کیمن

ویزای تحصیلی جزایر کیمن


ویزای توریستی جزایر کیمن

این نوع ویزا جزایر کیمن برای افرادی صادر می شود، که قصد گردشگری و بازدید از جاذبه های گردشگری جزایر کیمن را داشته باشند. این نوع ویزا برای مدت اقامت 30 روز در این جزایر صادر می شود. گردشگران اجازه کار و یا تحصیل در طول این مدت در جزایر کیمن را نخواهند داشت. برای دریافت ویزای توریستی جزایر کیمن باید مدارک مربوط به آن را ارائه دهید. شهروندانی که از کشورهای انگلستان، کانادا و ایالات متحده آمریکا به این کشور سفر می کنند، نیازی به تهیه ویزا جزایر کیمن ندارند. این افراد با ارائه پاسپورت معتبر و بلیط رفت و برگشت به این منطقه می توانند به راحتی به آن سفر کنند.

ویزای کار و تجارت جزایر کیمن

این نوع ویزا نیز برای افرادی صادر می شود که در این منطقه دارای کسب و کار و تجارت می باشند و یا می خواهند در این جزایر ثبت شرکت کنند.

ویزای تحصیلی جزایر کیمن

این نوع ویزا نیز برای افرادی صادر می شود، که قصد تحصیل در این کشور را داشته باشند. این افراد ابتدا باید پذیرش تحصیلی یکی از دانشگاه های جزایر کیمن را دریافت کرده و مدارک آن را در اختیار سفارت قرار دهند.


مراحل دریافت ویزا جزایر کیمن

برای دریافت ویزا این کشور، باید به سفارت خانه انگلستان مراجعه کنید. حتما باید فرم درخواست ویزا پر شود و تمامی مدارک مورد نیاز سفر به این کشور را تهیه کنید. توجه داشته باشید که مدارک باید بدون نقص و کامل ارائه شود.

مدارک مورد نیاز ویزا جزایر کیمن عبارت است از:

تکمیل فرم درخواست ویزا جزایر کیمن به صورت دقیق و خوانا (برای هر فرد باید به صورت جداگانه پر شود)

اصل پاسپورت معتبر متقاضی با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان شروع سفر

اصل شناسنامه و کارت ملی

بیمه مسافرتی به مبلغ سه هزار یورو

2 قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

ارائه مدارک تمکن مالی از جمله شش گردش آخر حساب بانکی

پرداخت هزینه های ویزا جزایر کیمن

یک نسخه کپی از تمام مدارک ویزا جزایر کیمن

لازم به ذکر است که واحد پول این کشور دلار کیمن می باشد. البته برای استفاده از دلار آمریکا در این جزایر نیز مشکلی نخواهید داشت. همچنین ویزا جزایر کیمن به راحتی به صورت تورهای گردشگری در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. این جزایر دارای بنادر بسیار زیبا برای حمل و نقل و تفریحات جزایر کیمن می باشد.


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید