فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا ترینیداد و توباگو
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا ترینیداد و توباگو
ویزا ترینیداد و توباگو

جمهوری ترینیداد و توباگو از دو جزیره در دریای کارائیب واقع در شمال آمریکای جنوبی، تشکیل شده است. این کشور که جزء مستعمرات بریتانیا بود، در سال 1962 به استقلال دست پیدا کرد. برای ورود به این کشور حتما باید ویزا ترینیداد و توباگو را تهیه کنید. لازم به ذکر است که کشور ترینیداد و توباگو در ایران سفارت خانه ندارد. به همین دلیل برای قرار ملاقات حضوری خود و مصاحبه در کنسولگری، برای دریافت ویزا ترینیداد و توباگو باید به کشورهایی از جمله بلژیک، برزیل، کانادا، چین، کاستاریکا، کوبا، هند، جامائیکا، نیجریه، پاناما، آفریقای جنوبی، اوگاندا، بریتانیا، ونزوئلا و آمریکا مراجعه کنید. ویزا ترینیداد و توباگو بسته به هدف سفر شما به این کشور به انواع مختلفی تقسیم می شود.

ویزا کاری

ویزا توریستی

ویزا تجاری

ویزا تحصیلی

برای انجام مراحل و دریافت ویزا ترینیداد و توباگو ابتدا باید فرم درخواست ویزا را بصورت آنلاین دریافت کرده و به همراه مدارکی که در ادامه اعلام خواهیم کرد، در قرار ملاقات حضوری خود در سفارت به همراه داشته باشید. توجه داشته باشید که برای هر فرد از اعضای خانواده باید به صورت جداگانه فرم پر شود. باید توجه داشته باشید که در پر کردن فرم درخواست ویزا ترینیداد و توباگو باید بسیار دقت کنید و در توضیح هدف خود از سفر به این کشور از ابهام و دروغ پرهیز کنید.

مدارک مورد نیاز ویزا ترینیداد و توباگو:

اصل پاسپورت که دارای 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر شما باشد.

گذرنامه های باطل شده

اصل فرم درخواست ویزا که به دقت پر شده و به امضا فرد رسیده باشد

تکمیل فرم مشخصات فردی

دو قطعه عکس 4 * 6 (رنگی و زمینه سفید باشد)

اصل شناسنامه و ترجمه انگلیسی آن

گواهی اشتغال به کار برای افراد شاغل و گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

پرینت گردش 6 ماه اخیر حساب جاری به زبان انگلیسی و بر روی سر برگ بانک مربوطه که مهر و امضا شده باشد.

سند ملکی و ترجمه آن (در صورت وجود)

متقاضیان محترم باید توجه داشته باشند که تمام مدارکی که اعلام شد باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد. همچنین برای مدت اقامت در ترینیداد و توباگو باید ضمانت بازگشت را به همراه مدارک ویزا ترینیداد و توباگو به سفارت خانه ارائه دهید.


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید