فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا تایلند
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا تایلند
ویزا تایلند

تایلند دارای سواحل زیبا، جنگل های انبوه و آب و هوای گرمسیری بسیار لذت بخشی می باشد که برای گذراندن تعطیلات بسیار مناسب است. برای سفر با هر هدفی به تایلند حتما باید ویزا تایلند را تهیه کنید. برای دریافت ویزا تایلند ابتدا باید هدف خود را از سفر به این کشور مشخص کنید. سپس نسبت به دریافت ویزا تایلند اقدام کنید. 

انواع ویزا تایلند عبارت است از:

ویزا کاری تایلند

ویزا توریستی تایلند

ویزا تجاری تایلند

ویزا تحصیلی تایلند

ویزا بازنشستگی تایلند

برای دریافت ویزا تایلند ابتدا باید ویزا مورد نظر خود را مشخص کنید و فرم درخواست آن را از سایت سفارت خانه تایلند دریافت کنید. سپس نسبت به دریافت وقت ملاقات حضوری و مصاحبه با افسر پرونده اقدام کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت ویزا توریستی تایلند نیازی به ملاقات حضوری در سفارت خانه تایلند نمی باشد و به راحتی می توانید تنها با ارائه مدارک ویزا تایلند را دریافت کنید. همچنین برای دریافت ویزای توریستی تایلند می توانید به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید. ویزا توریستی تایلند اجازه می دهد که به مدت 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشید.

مدارک مورد نیاز ویزا تایلند عبارت است از:

اصل فرم درخواست ویزا تایلند که به صورت دقیق و خوانا پر شده باشد

اصل گذرنامه معتبر که حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد (کپی از صفحه اول آن)

اصل شناسنامه و کارت ملی (کپی از تمام صفحات شناسنامه)

یک قطعه عکس رنگی 4*6 زمینه سفید

در صورتی که مسافر خودش برای رزرو هتل های تایلند و یا پرواز اقدام می کند، بلیط و واچر هتل ارسال شود

بیمه مسافرتی به ارزش 30 هزار یورور

اصل پرینت گردش مالی یک ماه بر روی سربرگ بانک به زبان انگلیسی و با مهر تایید بانک

پرداخت هزینه های مربوط به ویزا هنگام مراجعه حضوری

گواهی اشتغال به کار و یا گواهی اشتغال به تحصیل


سفارت خانه تایلند

برای سفر توریستی به تایلند حتما باید ویزای این کشور را از طریق مراجعه و ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت تایلند در ایران اخذ کنید. سفارتخانه تایلند در شهر تهران قرار دارد و خدماتی از جمله صدور ویزا و انجام امور آژانس ها برای صدور ویزای توریستی، امور واردات و صادرات، ارتباط دو طرفه سیاسی و اقتصادی، امور مربوط به تایلندی های مقیم ایران، ملاقات های دیپلماتیک و سایر امور در حال فعالیت است. بیشتر افراد، شاید تنها برای دریافت انواع ویزا با سفارتخانه در ارتباط باشند، البته غیر از افراد تایلندی مقیم ایران! اگر از طریق آژآنس های هواپیمایی برای سفر توریستی به تایلند اقدام نکرده باشید و از خدمات پیکاپ ویزا استفاده نمی کنید، باید شخصا برای دریافت ویزای تایلند در سفارتخانه این کشور در تهران حضور داشته باشید.

سایت سفارتخانه تایلند به آدرس thaiembassy-tehran.org می باشد که برای دریافت فرم تقاضای ویزا تایلند و یا دریافت وقت ملاقات حضوری می توانید به این سایت مراجعه کنید. همچنین در این سایت شرایط و قوانین و مقررات جذب نیروی کار تایلندی برای شرکت های ایرانی که تمایل به جذب نیروهای تایلندی دارند ذکر شده است. همچنین می توانید برای یادگیری زبان تایلندی نیز به این سایت سری بزنید و از امکانات آموزشی که در اختیار علاقه مندان قرار داده است استفاده کنید. سفارتخانه تایلند که در حال حاضر آقای کریج کامسون کاردار و وزیر مختار در این مکان می باشد و آقای راچا آریبارگ به عنوان رایزن سیاسی اقتصادی در آن مشغول به کار هستند، در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 16:30 آماده خدمات رسانی به متقاضیان می باشد. افرادی که برای تحویل مدارک ویزا تایلند به سفارتخانه تایلند مراجعه می کنند، می توانند در ساعت 8:30 الی 11:30 در سفارت حضور داشته باشند، و برای دریافت ویزا تایلند می توانید در ساعت 13:30 الی 16 مراجعه کنند. در ادامه آدرس سفارتخانه تایلند را به اطلاع شما می رسانیم.

آدرس سفارتخانه تایلند: بهارستان، روبروی بیمارستان طرفه، کوچه استقلال پلاک 3

تلفن سفارت: 77531433-21


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید