فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا تاجیکستان
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا تاجیکستان
ویزا تاجیکستان

تاجیکستان در آسیای میانه و شمال افغانستان قرار دارد. برای سفر به این کشور با هدف توریستی و گردشگری نیازی به مراجعه به کنسولگری این کشور نمی باشد. متقاضیان می توانند به صورت آنلاین نسبت به دریافت ویزا تاجیکستان که 90 روز اعتبار دارد و شخص می تواند به مدت 45 روز در این کشور اقامت داشته باشد اقدام کنند. باید توجه داشته باشید که این ویزا قابل تمدید نمی باشد. برای دریافت این نوع ویزا تاجیکستان نیازی به واسطه شدن آژانس های هواپیمایی نمی باشد و شخصا می توانید اقدام کنید.

برای سایر ویزاهای تاجیکستان باید حتما مدارک مورد نیاز آن را تهیه کنید و برای وقت ملاقات حضوری به سفارت خانه تاجیکستان مراجعه کنید. انواع ویزا تاجیکستان عبارت است از:

ویزا تحصیلی تاجیکستان

ویزا تجاری تاجیکستان

ویزای سرمایه گذاری

ویزای بازرگانی

ویزا آموزشی

ویزا رانندگان

ویزای کسب و کار

ویزای مهاجران

ویزای رسانه های جمعی

ویزای مذهبی

ویزا همسر شهروند تاجیکی

ویزا بشر دوستانه

ویزای ورزشکاران و گروه های خلاق

لازم به ذکر است که هزینه انواع صدور ویزا تاجیکستان متفاوت می باشد. هزینه صدور ویزا الکترونیکی تاجیکستان 50 دلار است که باید از طریق شبکه مطمئن الکترونیکی پرداخت شود. در ادامه به مدارک ویزا تاجیکستان اشاره خواهیم کرد:

اصل فرم درخواست ویزا تاجیکستان که با دقت و خوانا پر شده باشد

دو قطعه عکس 4*6 (رنگی و زمینه سفید)

اصل گذرنامه معتبر که دارای شش ماه اعتبار باشد و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد

کپی از صفحه اول گذرنامه

معرفی نامه از محل کار و یا از آژانس هواپیمایی

دعوتنامه تاجیکستان از وزارت امور خارجه تاجیکستان و یا از وزارت امور داخلی (برای افرادی که به طور مشخص از طرف ارگان و یا شرکت دعوت می شوند.)

برای کودکان زیر شانزده سال والدین باید نامه ای را که به مهر و  امضا دفتر اسناد رسمی رسیده و اظهار می دارد که کودکان همراه والدین خواهند بود، ارائه دهند.


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید