فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا بنگلادش
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا بنگلادش
ویزا بنگلادش

بنگلادش کشوری در جنوب آسیا و در نزدیکی خلیج بنگال می باشد. این کشور نیز دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری جذابی برای افرادی است که قصد بازدید از این کشور را دارند. برای سفر به این کشور باید ویزا بنگلادش را دریافت کنید. برای دریافت ویزا بنگلادش هم می توانید به صورت شخصی اقدام کنید و یا انجام این امور را به آژانس های مسافرتی معتبر بسپارید.

توجه داشته باشید که در حال حاضر تنها ویزای توریستی و ویزای تجاری بنگلادش صادر می شود. این ویزاها دارای اعتبار یک ماهه است، که می توانید در بازه زمانی یک ماهه از آن ها استفاده کنید. برای دریافت ویزا بنگلادش ابتدا باید فرم درخواست ویزای مورد نظر خود را از سایت سفارت این کشور به صورت آنلاین دریافت کرده، پس از پرینت نسبت به پر کردن آن اقدام کنید. 

سفارت خانه بنگلادش در ایران، در تهران واقع شده است. افراد پس از پر کردن فرم درخواست باید نسبت به دریافت وقت سفارت اقدام کنند و تا آن تاریخ تمامی مدارک ویزا بنگلادش را تهیه کرده و در روز مصاحبه به سفارت ارائه دهند. توجه داشته باشید که مدارک ویزا بنگلادش برای هر یک از انواع ویزا، متفاوت می باشد و سفارت این حق را دارد که در صورت نیاز مدارک بیشتری را از متقاضی دریافت ویزا بنگلادش درخواست کند. توجه داشته باشید که ویزای تجاری بنگلادش برای 3 ماه نیز صادر می شود.

حضور به موقع در کنسولگری بنگلادش و توضیحات کافی در مورد سفر به این کشور بسیار مهم می باشد. صدور ویزا بنگلادش 10 تا 20 روز کاری زمان می برد. در صورتی که بخواهید ویزای خود را تمدید کنید می توانید به اداره مهاجرت داکا در بنگلادش مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز ویزا بنگلادش عبارت است از:

اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماه

اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی از تمام صفحات آن

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب و یا ثبت شرکت

گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان

بیمه مسافرتی

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید