فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا امارات متحده عربی
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا امارات متحده عربی
ویزا امارات متحده عربی

امارات متحده عربی (دبی) بر خلاف سایر کشورها ویزا امارات متحده عربی را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری در کنسولگری این کشور صادر می کند. ارائه ویزا امارات متحده عربی از طریق اداره کار و مهاجرت که مسئول صدور ویزا می باشد امکان پذیر است. ویزا امارات متحده عربی برای پروازهای مستقیم به شارجه، ابوظبی و... استفاده می شود.

انواع ویزا امارات متحده عربی به منظور مختلف صادر می شود. ویزا توریستی بیشترین درخواست را در بین آن ها دارد و می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز از طریق آژانس های مسافرتی معتبر نیز برای دریافت آن اقدام کنید. این ویزا به سه شکل ارائه می شود. ویزای توریستی عادی که برای دو هفته اقامت در دبی صادر می شود و به مدت یک ماه اعتبار دارد. هزینه ویزا توریستی امارات متحده عربی حدود 290 درهم می باشد.

نوع دوم آن ویزای توریستی یک ماهه می باشد که به دو صورت یکبار ورود با هزینه حدودی 360 درهم و چندبار ورود (مولتی) با هزینه حدودی 820 درهم می باشد.

نوع سوم نیز ویزا توریستی سه ماهه می باشد که به صورت یکبار ورود با هزینه 960 درهم و سه ماهه چند بار ورود (مولتی) با هزینه 1960 ارائه می شود.

ویزای دیگری که امارات متحده عربی صادر می کند ویزا ترانسپورت فرودگاه های دبی می باشد که  14 روز اعتبار دارد و قابل تمدید نمی باشد.

ویزا کاری امارات متحده عربی از انواع دیگر می باشد، که امکان اقامت 3 ساله را در این کشور به شما می دهد. این ویزا از طریق شرکتی که شما را استخدام کرده است و یا توسط کفیل شما باید درخواست داده شود. 

از دیگر ویزا امارات متحده عربی می توان به ویزا تجاری، اقامت و... اشاره کرد، که هر یک قوانین مخصوص به خود را دارد.

مدارک مورد نیاز ویزا امارات متحده عربی عبارت است از:

اسکن رنگی و با کیفیت دو صفحه اول پاسپورت 

اسکن رنگی یک قطعه عکس

چک ضمانت برگشت و تعهد نامه در صورت نیاز


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید