فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟
ویزا اروگوئه
امتیاز 5 از 5 از بین 100 امتیاز دهنده به ویزا اروگوئه
ویزا اروگوئه

جمهوری اروگوئه کشور کوچکی است که در جنوب شرقی آمریکای جنوبی واقع شده و با کشورهای برزیل و آرژانتین هم مرز و همسایه می باشد. بهترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری در این کشور در پایتخت آن مونته ویدئو قرار دارد. در بازدید از این کشور می توانید با فرهنگ و آداب و رسوم زندگی اروگوئه بیشتر آشنا شوید و همچنین از تفریحات آبی و دریایی که در این کشور بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است، لذت بیشتری ببرید.

برای سفر به این کشور باید ویزا اروگوئه را تهیه کنید. برای دریافت ویزای توریستی اروگوئه نیازی به مصاحبه حضوری در سفارت این کشور نخواهید داشت. توجه داشته باشید که برای دریافت سایر ویزا اروگوئه باید در سفارت این کشور حضور داشته باشید. دولت اروگوئه انواع ویزا اروگوئه را برای متقاضیان سفر به این کشور که واجد شرایط باشند، صادر می کند.

انواع ویزا اروگوئه عبارت است از:

ویزای توریستی اروگوئه

ویزای تحصیلی اروگوئه

ویزای کار اروگوئه

ویزای تجاری اروگوئه

ویزای سرمایه گذاری اروگوئه

ویزای ترانزیت اروگوئه


ویزای توریستی اروگوئه

این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد بازدید از جاذبه های گردشگری اروگوئه و تفریحات این کشور را داشته باشند. لازم به ذکر است که برای دریافت ویزای توریستی اروگوئه، نیازی به مصاحبه حضوری در سفارت خانه اروگوئه نمی باشد، اما باید مدراک مورد نیاز آن را به سفارت این کشور ارائه دهید. اگر به طور شخصی اقدام به دریافت ویزای توریستی اروگوئه می کنید، باید دعوتنامه اروگوئه را داشته باشید. در غیر این صورت می توانید برای اطمینان از دریافت ویزای توریستی این کشور به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه کنید. ویزای توریستی این کشور در عرض دو هفته صادر خواهد شد.

مدارک ویزا توریستی اروگوئه عبارت است از:

گذرنامه معتبر متقاضی که دارای شش ماه اعتبار باشد

اصل و کپی از شناسنامه و کارت ملی

اصل فرم درخواست ویزا اروگوئه

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

ارائه گواهی تمکن مالی که به میزان حداقل اعتبار اعلامی سفارت این کشور با تایید مهر و امضا

ارائه کپی ویزاهای قبلی

رزرو یکی از هتل های اروگوئه

رزرو بلیط رفت و برگشت به اروگوئه

ویزای تحصیلی اروگوئه

این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد تحصیل در این کشور را داشته باشند. این افراد ابتدا باید پذیرش تحصیلی خود را از یکی از دانشگاه های اروگوئه دریافت کنند. برای این کار باید رزومه تحصیلی خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کرده و منتظر تایید و ارسال نامه اجازه تحصیل در این کشور باشند. تمامی مدارک مربوط به تحصیل در این کشور را باید به سفارت اروگوئه ارائه دهید.

مدارک مورد نیاز ویزا تحصیلی اروگوئه عبارت است از:

اصل و کپی از گذرنامه متقاضی که دارای شش ماه اعتبار باشد

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

اصل و کپی فرم درخواست ویزای تحصیلی

نامه و مدارک تحصیلی متقاضی

مدارک مالی متقاضی

ریز پرینت گردش سه ماه آخر حساب بانکی متقاضی یا کسی که ضامن وی می باشید

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

مدارک عدم سوء پیشینه

مدارک و تاییدیه آزمایشات پزشکی

گزارش و برگه تایید دانشگاه یا مرکز آموزشی که قصد دارید در آنجا ادامه تحصیل دهید

ویزای کار اروگوئه

این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که دارای رزومه کاری مناسبی بوده و از توانایی و مهارت های خاصی برخوردار باشند. برای دریافت این نوع ویزا ابتدا باید از طرف کارفرمای اروگوئه ای و یا شرکت های موجود در این کشور استخدام شوید و بتوانید تایید کار در موسسه ای که مد نظرتان است را دریافت کنید. متقاضی برای دریافت ویزای کار در این کشور حتما باید شغل مورد نظر خود را که قصد فعالیت در آن زمینه را دارد، قید کند.

مدارک مورد نیاز ویزا اروگوئه عبارت است از:

نامه تاییدیه و استخدام از طرف کارفرما و با تاییدیه وزارت کار

ارائه مدارک عدم سوء پیشینه متقاضی

گذرنامه متقاضی که دارای شش ماه اعتبار باشد

ارائه گواهی سلامت

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

ارائه فرم درخواست ویزای کار اروگوئه

ویزای تجاری اروگوئه

تاجران و بازرگانانی که قصد سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در این کشور را داشته باشند، می توانند برای دریافت این نوع ویزا اروگوئه اقدام کنند. پس از دریافت این نوع ویزا می توانید از امکانات رفت و آمد به این کشور در بازه زمانی مشخص، استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز ویزای تجاری نیز همانند ویزای کار می باشد و باید تمامی مدارک مربوط به ثبت شرکت و تمکن مالی و حساب های بانکی متقاضی نیز به سفارت تحویل داده شود.

ویزای سرمایه گذاری اروگوئه

این نوع ویزا نیز بری افرادی صادر می شود، که قصد سرمایه گذاری و یا شراکت در سرمایه گذاری و خرید ملک را در این کشور داشته باشند. توجه داشته باشید که برای دریافت این نوع ویزا باید مدارکی مشابه مدارک ویزای کار در این کشور را به همراه سایر مدارک ویزا اروگوئه ارائه دهید.

ویزای ترانزیت اروگوئه

این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد دارند از این کشور عبور کرده و به کشور دیگری سفر کنند. مسافر حتما باید دعوتنامه اروگوئه داشته باشد و تنها بلیط سفر به مقصد خود را ارائه دهد. برای اخذ این نوع ویزا باید این مدارک را ارائه دهید:

اصل فرم درخواست ویزای ترانزیت

دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید

بلیط رفت و برگشت به کشور مبدا و مقصد متقاضی


مراحل دریافت ویزا اروگوئه

همانطور که اعلام شد، برای دریافت ویزای توریستی نیاز به حضور در سفارت این کشور را نخواهید داشت. اما برای دریافت سایر ویزاهای اروگوئه حتما باید به صورت حضوری برای ارائه مدارک ویزا به سفارت این کشور مراجعه کنید. ابتدا باید فرم درخواست ویزای مد نظر خود را دریافت کرده و آن را به زبان انگلیسی و با دقت و بدون نقص پر کنید. سپس مدارک ویزا را تهیه کرده و برای مصاحبه با افسر پرونده خود وقت سفارت اروگوئه دریافت کنید.

دعوتنامه اروگوئه می تواند در سرعت بخشیدن به دریافت ویزا اروگوئه کمک کند. همچنین برای دریافت ویزای این کشور باید به هنگام مصاحبه، بازگشت به کشور خود را تصمین کنید تا از دلایل رجت ویزا اروگوئه نشود.

سفارت خانه اروگوئه در تهران، آفریقا (جردن) ، بلوار ‏مینا ، پلاک ۵ و می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.‏


نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید