فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

دریافت خدمات ویزا و مهاجرت از موسسه ملک پور

18 اسفند 1400

توضیحات بیشتر

در سال‌های اخیر با رشد بسیار زیاد تقاضا برای دریافت اقامت اروپا مواجه هستیم. هموطنان ایرانی برای برخورداری از رفاه اجتماعی و دلایل شخصی دیگر، به دنبال راهی برای دریافت اقامت کشورهای اروپایی مانند اقامت آلمان هستند. البته در این بین تعداد زیادی از افراد نیز برای دریافت اقامت استرالیا و آمریکا هم اقدام می‌کنند که در اکثر مواقع با مشکلاتی مواجه می‌شوند. راه‌های مختلفی برای دریافت ویزا و مهاجرت به این کشورها وجود دارد که انتخاب تعداد زیادی از این راه‌ها برای ایرانیان، مثمر ثمر واقع نخواهد شد. در این مطلب به بیان بهترین راه‌های مهاجرت به آمریکا و سایر کشورها خواهیم پرداخت.

دریافت ویزا و مهاجرت تحصیلی

به دلیل شرایط نامناسب تحصیلی، اکثر دانشجویان پس از اتمام دوره‌های کارشناسی یا حتی کارشناسی ارشد، به دنبال راهی برای مهاجرت هستند. به دلیل اهمیت بالای علم در کشورهای جهان اول، مهاجرت تحصیلی، یکی از بهترین راه‌ها است. از این رو افراد محصل با استفاده از این فرصت، مهاجرت به آلمان و کشورهای اروپایی را انتخاب می‌کنند.

دریافت اقامت آمریکا، برای ایرانیان به دلایل سیاسی و اجتماعی، یکی از سخت‌ترین کارها است و در این بین افراد زیادی کشورهای دیگر را برای دریافت ویزای تحصیلی انتخاب می‌کنند. به طور کلی برای مهاجرت به آمریکا، راه‌های پیش روی هم‌وطنان، دریافت ویزای تحصیلی، کاری و توریستی است. نکته مهمی که در این میان وجود دارد، مهاجرت تحصیلی به آمریکا است. این شیوه، بهترین راه مهاجرت به آمریکا محسوب می‌شود و اکثر دانشجویان از این نکته غافل‌اند.

به غیر از کشورهای ذکر شده، تعداد زیادی از کشورهای دنیا، امکان پذیرش تحصیلی را در اختیار متقاضیان ایرانی قرار می‌دهند. از این بین، دریافت اقامت فرانسه، هلند، سوئد، کانادا و غیره از طریق ویزای تحصیلی، بسیار راحت‌تر خواهد بود. به همین خاطر توصیه می‌شود اگر قصد مهاجرت تحصیلی به خارج را دارید، کشورهای ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید.

دریافت ویزا و مهاجرت کاری

افرادی که پس از تحصیل، قصد ورود به بازار کار را داشته باشند، کشورهای مختلفی را می‌توانند انتخاب کنند. مشکلات اقتصادی ایران یکی از بزرگ‌ترین دلایلی است که ایرانیان اقدام به مهاجرت کاری می‌کنند. در این بین اگر شرایط مخصوص و لازم هر کشور را داشته باشید، می‌توانید ویزای کاری این کشورها را دریافت کنید.

همانند مهاجرت تحصیلی، اکثر افراد کشورهای اروپایی و کانادا را برای مهاجرت کاری انتخاب می‌کنند. به غیر از ملل اروپایی، کشور کانادا یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دریافت ویزای کاری است. دریافت اقامت کانادا، برای افراد منافع زیادی را در بر خواهد داشت. کانادا علاوه بر اینکه یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی است، به عنوان یکی از بهترین کشورها برای دریافت اقامت کاری نیز شناخته می‌شود. از مزایای کاری مهاجرت به کانادا می‌توان به منافع زیاد شغلی، بیمه‌های پزشکی و درمانی بسیار خوب و هزینه‌های مناسب اقامتی اشاره کرد.

علاوه بر کانادا، کشورهایی مانند هلند، کره جنوبی، آلمان، فرانسه و استرالیا نیز جزو بهترین کشورها برای دریافت اقامت کاری هستند. به طور مثال، مهاجرت به فرانسه از طریق دریافت ویزای کاری، با حداقل هزینه انجام خواهد گرفت.

دریافت ویزا و مهاجرت سرمایه گذاری

اخذ اقامت با استفاده از سرمایه گذاری یکی دیگر از راه‌های مناسب برای دریافت اقامت کشور موردنظرتان خواهد بود. اهمیت به کسب و کارهای جدید و میل به توسعه زیاد در کشورهای اروپایی باعث شده این نوع از مهاجرت نیز بین متقاضیان طرفداران بسیاری داشته باشد. سرمایه گذاری و دریافت ویزا در کشورهای مختلف در شش حالت انجام می‌گیرد. خرید املاک، تأسیس شرکت یا خرید سهام یک شرکت، احداث شرکت‌های استارتاپی، استفاده از اوراق قرضه، داشتن تمکن مالی و اهدای پول به کشور مقصد از راه‌های دریافت ویزا به وسیله سرمایه گذاری محسوب می‌شوند.

خرید ملک بهترین شیوه برای دریافت ویزا است. تعدادی از کشورها نیز امکان دریافت اقامت و ویزا را بدین وسیله ممکن ساخته‌اند. در تعدادی از کشورهای اروپایی، با رعایت شرایط خاص و خرید ملک، می‌توانید تابعیت کشور مربوطه را نیز دریافت کنید. به طور مثال دریافت اقامت ترکیه و تابعیت آن، از این راه امکان‌پذیر خواهد بود. مهاجرت به ترکیه و برخی کشورهای دیگر مانند اسپانیا، پرتغال، استرالیا و ایتالیا از طریق سرمایه گذاری بسیار راحت‌تر از روش‌های دیگر است.

بهترین راه برای دریافت اقامت و مهاجرت

در ابتدای مسیر مهاجرت لازم است شرایط خود را مورد بررسی قرار داده و بهترین کشور را بسته به شرایط و سلیقه خود، انتخاب کنید. در این صورت می‌توانید برای آینده تحصیلی و کاری خود به بهترین شکل ممکن تصمیم بگیرید. بهترین کاری که در ابتدای اقدام به مهاجرت می‌توانید انجام دهید، استفاده از مشاوره و راهنمایی‌های یک مؤسسه معتبر و مطمئن است. پیشنهاد ما استفاده از خدمات مهاجرتی مؤسسه ملک پور خواهد بود. این مؤسسه با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و با کوله‌باری از تجربیات موفق و ارزشمند، بهترین مسیر را برای دستیابی به اهداف مهاجرتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا اقامت اروپا را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

اخبار مشابه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با

ویزای شینگن چیست؟ چگونه وقت سفارت شینگن بگیریم؟

شینگن یا به تلفظ درست تر شنگن، شامل 26 کشور هم پیمان است. سال 1985 بود که این منطقه در لوکزامبورگ به وجود آمد.

28 مهر 1400