فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن و مهاجرت

8 تیر 1400

توضیحات بیشتر

در این مقاله به معرفی ۱۰ شهر برتر آمریکا برای زندگی و بررسی میزان درآمد و هزینه های زندگی در هر شهر پرداخته شده است که در ادامه می توانید مطالعه بفرمایید.
چکیده

صرف نظر از اینکه مجرد باشید و یا متاهل و بخواهید به تنهایی یا با خانواده خود به ایالات متحده مهاجرت کنید، صرفه جویی در هزینه ها یکی از اولویت های شما خواهد بود.

یکی از بهترین راه های صرفه جویی در هزینه ها و پس انداز کردن، این است که مطمئن شوید در منطقه ای سکونت دارید که هزینه های زندگی در آن معقول باشد. تا بتوانید از این طریق، برای آینده خود و خانوادتان پس اندازی ذخیره کنید.

در این مقاله، قصد داریم برخی از مقرون به صرفه ترین شهرهای ایالات متحده را برای اشخاصی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، و بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی معرفی کنیم.

مقدمه

یکی از مهم ترین مسائلی که در انتخاب این شهرها و بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی بعد از ثبت نام لاتاری و برنده شدن در آن درنظر گرفته شده است، تناسب میان میزان درآمد و هزینه های زندگی در این شهرهاست.

چرا که شهرهای بسیاری در آمریکا وجود دارند که هزینه های زندگی در آن ها بسیار پایین است. ولی به همان میزان درآمد در این مناطق نیز پایین می باشد، که این نکته نشان از کیفیت پایین زندگی در این شهرها دارد.

بنابراین ما تلاش کرده ایم که شهرهایی را به شما معرفی کنیم که در آن ها درآمد شهروندان بالا بوده و بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی به نسبت این درآمد، هزینه های زندگی معقول و به صرفه ای داشته باشند.

نکته: علاوه بر مطالبی که گفته شد، شهری که برای زندگی انتخاب می کنیم، باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشد.

مانند، فرهنگ بالای ساکنین، وضعیت اشتغال مناسب و نرخ بیکاری پایین، مدارس و دانشگاه های عالی رتبه، امنیت ، سیستم حمل و نقل خوب، مراکز تفریحی مناسب و … که همه این ها در نوشتن این مقاله درنظر گرفته شده است.