فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

اخذ انواع ویزای استرالیا با موسسه مهاجرتی یوکن

12 خرداد 1400

توضیحات بیشتر

ویزای استرالیا یکی از انتخاب های متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور می باشد. امکانات تحصیلی و سطح رفاه اجتماعی، فرصت های شغلی موجود درشرکت های بین المللی و رشد اقتصادی از جمله فاکتورهایی ست که این کشور را مورد توجه مهاجران قرار داده است. پروسه اخذ انواع ویزای استرالیا ، مدارک مورد نیاز و هزینه ویزای استرالیا با توجه به نوع ویزای انتخابی متفاوت می باشد. انتخاب مناسب ترین ویزای استرالیا با توجه به شرایط متقاضیان می توانند تضمینی بر موفقیت گرفتن ویزای استرالیا گردد.

شرایط اخذ انواع ویزای استرالیا

شرایط اخذ ویزای استرالیا با توجه به هدف شما برای ورود به استرالیا متفاوت می باشد. متقاضیانی که هدف آنها زندگی و اقامت در این کشور است باید ویزای اقامت دائم استرالیا را انتخاب کنند. افرادی هم برای دیدار بستگان و یا شرکت در سمینار و گشت و گذار اقدام می کنند، ویزای اقامت موقت گزینه مناسب آنها می باشد. البته ویزاهای موقت دیگری نیز وجود دارند که در ادامه مطالب با شرایط آنها آشنا خواهید شد.
مدارک لازم برای ویزای استرالیا

مدارک لازم برای ویزای استرالیا با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت می باشد. اسناد و مدارک ارائه شده در این خصوص باید منطبق با هدف رفتن به استرالیا باشد. مدارک عمومی مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا به شرح زیر می باشد.

  • عکس پرسنلی جدید ازمتقاضی
  • پاسپورت با تاریخ معتبر
  • سوابق کاری
  • ترجمه مدارک تحصیلی متقاضی
  • ارائه تمکن مالی
  • گواهی سلامت
  • نامه سوء پیشینه
  • مدارک هویتی
  • تکمیل فرم درخواست ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا

در ادامه به معرفی انواع ویزای استرالیا خواهیم پرداخت تا شما با توجه به شرایطی که دارید ویزای مناسب خود را شناسایی کنید و برای اخذ آن اقدام نمایید.

ویزای کار استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا در راستای تامین نیروهای متخصص خود با توجه به نیاز های منطقه ای و محلی ویزاهای مختلفی را در این خصوص تدارک دیده است. نیروهای متخصص با توجه به فرصتهای شغلی موجود در ایالت های مختلف استرالیا می توانند با انتخاب یکی از ویزاهای واجد شرایط جهت مهاجرت و کار در این کشور اقدام نمایند. گرفتن ویزای کاری استرالیا که به ویزای اسکیل ورکر و یا مهارت شغلی نیز معروف است یکی از متداول ترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد. اداره مهاجرت استرالیا هر ساله لیست متنوعی از رشته ها و مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می کند.

ویزای تحصیلی استرالیا

تحصیل در استرالیا و اخذ ویزای تحصیلی یکی از را های ورود سریع به استرالیا می باشد. سیستم نوین آموزشی، وجود دانشگاه های با رنکینگ بالای جهانی، امکان آشنایی با بازار کار تخصصی و ویزای کار پس از تحصیل سالانه دانشجویان زیادی را جذب دانشگاه های این کشور می کند. متقاضیان تحصیل در استرالیا می توانند با توجه به شرایط خود برای  اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز آموزشی استرالیا اقدام کنند. این افراد پس از دریافت پذیرش از این موسسات می توانند با جمع آوری مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی استرالیا، در این خصوص اقدام کنند. ویزای تحصیلی استرالیا به نام ویزای ساب کلاس 500 نام گذاری شده است.

ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا یکی از ویزاهای ورود سریع به استرالیا می باشد. ویزای توریستی استرالیا به نام ویزای ساب کلاس 600 استرالیا شناخته شده است. ویزای توریستی استرالیا با اهداف گردشگری، دیدار اقوام و بازدید تجاری از استرالیا تهیه و تنظیم شده است.

ویزای همراه استرالیا

یکی از راه های مهاجرت به استرالیا، مهاجرت از راه تحصیل در موسسات و دانشگاه های این کشور می باشد. متقاضیانی که برای پذیرش تحصیلی در این کشور اقدام می کنند می توانند به صورت همزمان همراهی خانواده خود را نیز داشته باشند. همسر و فرزندان این افراد می توانند با دریافت ویزای همراه استرالیا به همراه دانشجو وارد این کشور شوند.

ویزای ازدواج استرالیا

افرادی که نامزد و یا همسر آنها شهروند (سیتیزن) و یا دارای اقامت دائم استرالیا باشد می توانند از این طریق برای اخذ اقامت استرالیا اقدام نمایند. ویزای ازدواج استرالیا در ابتدا بصورت ویزای موقت صادر می شوند. ویزای نامزدی موقت به مدت 9 ماه و ویزای ازدواج موقت به مدت 2 سال اعتبار دارد. شریک و اسپانسر متقاضی باید توانایی تامین و پشتیبانی از نیازهای اولیه او را در طول مدت ویزای موقت استرالیا داشته باشد.

ویزای کارآفرینی استرالیا

ویزای کارآفرینی استرالیا یکی از ویزاهای محبوب مالکین کسب و کار می باشد. افرادی که دارای تجربه و مهارت در راه اندازی بیزینس می باشند می توانند با در نظر گرفتن شرایط ویزای کارآفرینی استرالیا، برای مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا اقدام کنند. ویزای کارآفرینی استرالیا که تحت عنوان ویزای ساب کلاس 188 نیز شناخته شده است، در ابتدا اقامت موقت 4 ساله برای با افراد واجد شرایط را فراهم می کند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری یکی از راه های اخذ اقامت استرالیا می باشد. کشور استرالیا جهت تامین اهداف اقتصادی و کارآفرینی خود برنامه ای متنوع سرمایه گذاری را طراحی و تنظیم نموده است. افراد واجد شرایط می توانند با تشکیل پرونده برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا به همراه خانواده اقدام کنندمهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری مناسب مالکین صنایع و  کسب و هارهای موفق می باشد. افرادی که در خصوص مدیریت و راه اندازی بیزینس تجربه موفقی داشته باشند می توانند از طریق سرمایه گذاری در استرالیا جهت اخذ اقامت این کشور اقدام کند.

خدمات موسسه مهاجرت استرالیا یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن با سالها تجربه موفق در پرونده های ویزای کاری استرالیا، سرمایه گذاری، ویزای تحصیلی و توریستی استرالیا آماده ارائه خدمات مهاجرتی و اقامتی استرالیا است. متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت موسسه یوکن به آدرس ucanemigrate.com و تماس از طریق تلفن های درج شده در آن، جهت دریافت مشاوره و ارزیابی شرایط خود اقدام کنند.

 

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید