فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

پردرآمدترین مشاغل در کانادا کدامند؟

13 اسفند 1401

توضیحات بیشتر

پردرآمدترین مشاغل در کانادا کدامند؟

سیستم درمانی و اقتصاد قوی کانادا، برای مهاجران از سراسر جهان جذابیت زیادی دارد. شما می‌توانید با تحقیق، فرصت‌های شغلی زیادی را پیدا کنید که با شرایط و مهارت‌های شما متناسب باشد.

اتباع خارجی و مهاجران می‌توانند فرصت‌های شغلی متنوعی را در کانادا پیدا کنند چون بازار کار در کانادا پررونق است. بسیاری از این مشاغل درآمد خوبی دارند اما به مهارت‌های بسیار تخصصی نیاز دارند و ممکن است برای کار در کانادا شرایط زیادی وجود داشته باشد.

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، می‌توانید در ادامه با برخی از مشاغل پردرآمد آشنا شوید اما قبل از انتخاب هر شغل با شرایط کار در کانادا آشنا شوید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

مشاغل پردرآمد در کانادا

میانگین حقوق برای یک کارگر تمام وقت در کانادا ۵۴۶۳۰ دلار در سال است. البته میزان حقوق به منطقه و میزان مهارت شما بستگی دارد. به طور متوسط پزشکان و جراحان حقوق بیشتری دریافت می‌کنند. در ادامه برخی از مشاغل پردرآمد در کانادا بررسی می‌شود تا شما بتوانید شغل مناسب خود را انتخاب کنید.

داروساز

داروسازی بهترین شغل در حوزه پزشکی است و شما می‌توانید در آن بدرخشید. بسیاری از افراد خارجی در کانادا به شغل داروسازی مشغول می‌شوند. فرصت‌های شغلی مرتبط با داروسازی در کانادا، به دلیل تاسیس مراکز بهداشت و درمان بیشتر، رو به افزایش است. اگر مدرک داروسازی دارید، می‌توانید در این شغل مشغول به کار شوید. متوسط حقوق یک داروساز ۱۰۵۰۰۰ دلار کانادا در سال است.

خلبان

شغل خلبانی هواپیما یکی دیگر از مشاغل قابل توجه و پردرآمد در کانادا است. فرایند استخدام خلبان در کانادا توسط دولت انجام می‌شود. البته ممکن است این کار توسط بخش غیر دولتی هم انجام شود. برای ثبت درخواست برای شغل خلبانی، باید مدرک خلبانی هواپیما را داشته باشید. حقوق معمول خلبان هواپیما در کانادا ۱۰۵۰۰۰ دلار در سال است.

مهندس داده

مهندس داده یکی از شغل‌های پردرآمد در میان برترین شغل‌های مربوط به نرم‌افزار است. هزاران نفر دوست دارند شغل‌ مهندس داده را دنبال کنند، زیرا این شغل بیشتر از سایر مشاغل مرتبط با مدیریت نرم افزار درآمد دارد.

مهندسان داده مسئول تهیه داده‌ها برای استفاده‌های تحلیلی یا عملیاتی هستند. کسب این موقعیت شغلی، نیازمند مدرک مهندسی داده و سابقه کار است. متقاضیان می‌توانند پس از کسب شرایط و تجربیات، شغل مهندس داده را در شرکت‌های IT از سر بگیرند. متوسط حقوق یک مهندس داده ۹۱۶۰۰ دلار کانادا در سال است.

مدیر توسعه کسب و کار

مدیریت توسعه کسب و کار یکی از مشاغل برتر مدیریتی در کانادا است. بسیاری از افراد به این شغل علاقه دارند، زیرا مدیریت توسعه کسب و کار یک شغل پر متقاضی است.

مدیران توسعه کسب و کار مسئول رشد کلی بخش تجارت هستند. دریافت این موقعیت شغلی نیازمند مهارت‌های ارتباطی قوی، مهارت‌های فنی و مهارت‌های حل مسئله است. متقاضیان برای دریافت این موقعیت شغلی، باید لیسانس مدیریت کسب و کار داشته باشند. متوسط حقوق مدیر توسعه کسب و کار در کانادا ۸۵۰۰۰ دلار در سال است.

مهندس نرم افزار یا طراح

مهندسی نرم افزار یکی از مشاغل پرتقاضا در کانادا است زیرا نسل گذشته مهندسان نرم افزار در کانادا در حال بازنشسته شدن هستند. اکنون، کانادا با کمبود مهندسان نرم افزار مواجه است. این شغل پردرآمدترین شغل در کانادا است.

اگر می‌خواهید به عنوان مهندس یا طراح نرم افزار کار کنید، می‌توانید برای شغل‌های مرتبط با حوزه نرم افزار یا برنامه نویسی درخواست دهید. البته برای بدست آوردن این شغل باید مهارت کافی در زمینه برنامه نویسی داشته باشید. در مجموع ۵۰۰۰ شرکت و کمپانی در بخش نرم افزار مشغول به کار هستند و افرادی را برای پست مهندس یا طراح نرم افزار استخدام می‌کنند.
 شما می‌توانید از طریق سایت این شرکت‌ها برای استخدام اقدام کنید. متوسط حقوق یک مهندس نرم افزار یا برنامه نویس ۸۵۰۰۰ دلار کانادا در سال است.

مشاور مدیریت بازرگانی

مشاور مدیریت کسب و کار بهترین شغل در کانادا است. هزاران شرکت در کانادا در دسترس هستند که مشاوران مدیریت کسب و کار را برای مدیریت کار‌های خود استخدام می‌کنند. اگر در این شغل مهارت دارید، می‌توانید شغل مشاور و مدیریت کسب و کار در کانادا را انتخاب کنید. متوسط حقوق یک مشاور مدیریت کسب و کار ۷۸۰۰۰دلار کانادا در سال است.

پرستار

این شغل محبوب ترین شغل در کانادا است. بسیاری از افراد به شغل پرستاری علاقه دارند؛ زیرا این یکی از محبوب‌ترین و پردرآمدترین مشاغل در کانادا و سایر کشورهاست. شغلی پرستاری علاوه بر دستمزد بالا، امکان استفاده از بهترین خدمات بهداشتی و درمانی را برای شما فراهم می‌کند.
 اگر در زمینه پرستاری تحصیل کرده‌اید، می‌توانید برای دریافت شغل پرستاری درخواست دهید. متوسط حقوق ثبت شده پرستار در کانادا ۷۳۰۰۰ دلار در سال یا ۳۷.۴۰ دلار در ساعت است.

برق صنعتی

اگر تمایل دارید که در زمینه مهندسی برق کار کنید، برق صنعتی بهترین گزینه است. کار در زمینه برق صنعتی یکی از مشاغل برجسته است. در کانادا بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت برق کارمندان واجد شرایط را برای پست برق صنعتی استخدام می‌کنند. این یکی دیگر از مشاغل پر تقاضا در کانادا است. متوسط حقوق برقکاران صنعتی در کانادا حدود ۶۸۰۰۰ دلار در سال یا کمی بیش از ۳۰ دلار در ساعت است.

مدیر پایگاه داده

مدیر پایگاه داده یکی از پردرآمدترین پست‌های نرم افزاری است. مدیران پایگاه داده یک سیستم تجاری را ایجاد و نگهداری می‌کنند که داده‌ها را برای شرکت‌ها ذخیره و سازماندهی می‌کند. چندین شرکت وجود دارند که موقعیت‌های مدیریت پایگاه داده‌های مختلفی را ارائه می‌دهند. متقاضیان می‌توانند شغل مدیر پایگاه داده را با مدرک کاردانی و چندین تجربه کاری بدست آورند. میانگین حقوق  یک مدیر پایگاه داده ۶۱۰۰۰ دلار کانادا در سال است.

پرستار تجربی دارای مجوز

پرستار تجربی دارای مجوز، یک شغل محبوب در کانادا است؛ این فرصت شغلی دارای حقوق ثابت و امنیت زیادی است. کارشناسان اعلام کردند که سالانه بیش از هزاران خارجی برای کار به عنوان پرستار تجربی دارای مجوز به کانادا می‌آیند.

شما هم می‌توانید به عنوان یک پرستار تجربی دارای مجوز در کانادا مشغول به کار شوید. پرستاری یکی از مشاغل سخت در کانادا است. بسیاری از افراد بعد از دریافت مدرک تحصیلی پرستاری می‌توانند وارد این شغل شوند. اما شما می‌توانید در ابتدا با گذراندن دوره و کسب مدرک به عنوان یک پرستار تجربی وارد بازار کار شوید.
 متوسط حقوق پرستار تجربی مجاز در کانادا ۵۶۰۰۰دلار در سال یا ۲۸.۶۲ دلار در ساعت است.

راننده کامیون

رانندگی کامیون یکی دیگر از مشاغل محبوب در کانادا است. این یک شغل پرتقاضا در کانادا است زیرا نسل قدیمی بخش حمل و نقل به سمت بازنشستگی می‌رود. شما می‌توانید این شغل را از تمام شرکت‌های کانادایی دریافت کنید. شما می‌توانید در کانادا به عنوان راننده کامیون مشغول به کار شوید. در این نقش باید کالاها را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید. بسیاری از صنایع بزرگ در کانادا طیف گسترده ای از مشاغل رانندگی کامیون را در کانادا ارائه می‌دهند.
 میانگین حقوق راننده کامیون در کانادا ۴۷۰۰۰ دلار در سال یا ۲۴.۱۳ دلار در ساعت است.

جوشکار

 جوشکاری به دلیل پیشرفت‌های مداوم در بخش تولید به شغل پررونقی تبدیل شده است. شرکت‌های زیادی در کانادا وجود دارند که مشاغل جوشکاری را در طیف گسترده‌ای ارائه می‌دهند. جوشکاری یکی از مشاغل پردرآمد در کانادا است. شما می‌توانید از طریق جوشکاری در کانادا کسب درآمد کنید. متوسط حقوق جوشکار در کانادا ۴۵۰۰۰ دلار در سال یا ۲۳ دلار در ساعت است.

دستیار فیزیوتراپی

دستیار فیزیوتراپی یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در کانادا است. بسیاری از مراکز هتلداری و کلینیک کانادایی دستیاران فیزیوتراپی را برای ارائه بهترین خدمات استخدام می‌کنند. با رعایت شرایط شغل دستیار فیزیوتراپی می‌توانید این شغل را بدست آورید. دستمزد این شغل در کانادا از ۳۴۰۰۰ دلار شروع می‌شود. متوسط حقوق دستیار فیزیوتراپی در کانادا ۴۴۰۰۰دلار در سال است.

یافتن شغل در کانادا

فرصت‌های شغلی شگفت انگیز زیادی برای کارگران ماهر در کانادا وجود دارد. از مراقبت‌های بهداشتی گرفته تا فناوری، مشاغل کانادایی در حال رشد هستند و به دنبال استعدادهای برتر در زمینه‌های تخصصی هستند. برای اینکه ببینید آیا واجد شرایط کار در کانادا هستید یا خیر، باید با یک متخصص در قوانین مهاجرت کانادا صحبت کنید تا بهترین راه برای یافتن کار در کانادا را بیابید.

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

اخبار مشابه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با

بهترین ایرلاین برای سفر به آمریکا

با راه‌اندازی خطوط هوایی مسافربری برای جابه‌جایی افراد عادی ازجمله گردشگران، از کشوری به کشور دیگر، استفاده از هواپیما در لیست روش‌های موردعلاقه سفر برای توریست‌ها قرار گرفت

27 آبان 1399

راهکار جالب کشور های دیگر برای جذب توریست

هر سال حدود یک میلیارد و 235 میلیون نفر در سراسر جهان به کشور های دیگر سفر می کنند که 88.9 میلیون نفر آن ها به فرانسه می روند. رمز موفقیت فرانسه چیست؟ ایران با انجام چه ترفندی در زمینه ی گردشگری موفق می شود

13 آذر 1399

خشم خود را حین رانندگی با رعایت این پنج نکته مهار کنید

درصد زیادی از مرگ‌ومیر سالیانه در کشور ما به تصادفات جاده‌ای مربوط می‌شود.

24 دی 1399

معنی اصطلاحات رایج هتلی

درست گفته‌اند؛ بسیار سفر باید تا پخته شود خامی.

5 مهر 1402