فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

بهترین شرکت و خدمات صادرات پسته به خارج از کشور در سال 1402

13 اسفند 1401

توضیحات بیشتر

بهترین شرکت و خدمات صادرات پسته به خارج از کشور در سال 1402

Shape2

images_1677671113_63ff3ac93ff4f.jpg

پسته یکی از پرطرفدارترین انواع آجیل در جهان است، ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پسته در جهان شناخته می شود و سالانه مقدار قابل توجهی از محصول خود را به کشورهای دیگر صادر می کند. آمریکا و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که سهم قابل توجهی در تولید و صادرات پسته دارند. صادرات پسته ایران یکی از با ارزش ترین و سودآورترین تجارت های کشور است و این محصول درصد بالایی از صادرات ایران را به خود اختصاص داده است.

در سال های اخیر با ورود آمریکا به بازار صادرات پسته، رقابت تنگاتنگی بین ایران و آمریکا در این تجارت سودآور وجود داشته است و آمریکا توانسته مزارع پسته خود را توسعه دهد و مزارع پسته خود را تولید کند. با کمک ایرانیان مقیم آمریکا مزارع پسته خود را در ایالت کالیفرنیا به سطح ایران و حتی بیشتر از ایران برسانند. میانگین سالانه 1.2 میلیارد دلار صادرات پسته ایران با توجه به شرایط رشد و تحریم ایران افزایش یا کاهش می یابد. اگرچه ترکیه سومین رقیب ایران و آمریکا در سال های اخیر است، اما تولید پسته در ترکیه در مقایسه با این دو کشور بسیار پایین است. و همچنین صادرات پسته به ترکیه رونق بسیاری در میان تولید کنندگان ایرانی دارد.

اگرچه در چند سال اخیر میزان تولید پسته در آمریکا افزایش چشمگیری داشته است، اما حجم صادرات پسته ایران همچنان بیشتر است و از محصولات این کشور برای تامین نیاز بازار داخلی استفاده می شود که این مزیت بزرگی برای ایران است.

تهیه و عرضه پسته مرغوب صادراتی

تهیه و عرضه پسته ممتاز صادراتی یکی از مهم ترین و تعیین کننده ترین مراحل در میزان موفقیت صادرکننده می باشد، شما می توانید پسته هایی با کیفیت عالی و قیمت مناسب، در حجم تقاضا تا حدود زیادی و با قیمت مناسب تهیه کنید. سود حاصل از معاملات تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

نحوه صادرات پسته (بررسی استاندارد هدف)

برای شروع فرآیند صادرات پسته باید نیازهای مشتری را در نظر گرفت که ممکن است با توجه به کشور مقصد و کیفیت پسته مورد نظر متفاوت باشد. کشورهای اروپایی عموما در این مورد سخت گیری می کنند و پسته مرغوب به این کشورها صادر می شود. از سوی دیگر، کشورهای توسعه نیافته و با درآمد متوسط ​​تمایل به خرید پسته با کیفیت متوسط ​​دارند.

به همین دلیل ابتدا باید کشوری که به آن می روید را مشخص کنید و با توجه به نیاز بازار نوع و کیفیت پسته را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که نوع پسته صادراتی مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط مشتری، گمرکات کشور مبدا و مقصد می باشد. با توجه به اینکه پسته در فهرست مواد غذایی قرار دارد، برخی از کشورها قوانین سختگیرانه ای برای واردات آن دارند و صادرکننده باید این قوانین را به درستی بداند و محصول را بر اساس آن عرضه کند.

به عنوان مثال آلمان در مورد میزان آفلاتوکسین موجود در مواد غذایی بسیار حساس و سختگیر است، بنابراین فقط پسته با محتوای آفلاتوکسین بسیار پایین وارد این کشور می شود. توجه داشته باشید که این قوانین ممکن است در کشورهای مختلف یکسان نباشد، پس سعی کنید قبل از هر اقدامی در زمینه تجارت پسته آنها را در نظر داشته باشید.

با توجه به قوانین و مقررات کشور مقصد در خصوص واردات مواد غذایی و به ویژه با توجه به استانداردهای واردات خشکبار و مواد غذایی در گمرک مقصد مورد نیاز کلیه کشورهای اتحادیه اروپا، گواهی سلامت مواد غذایی و حدود رعایت موارد مجاز الزامات مورد نیاز از آزمایشگاه های معتبر اداره استاندارد و برای برخی شرایط خاص غذایی یا دارویی اخذ شده است.تأیید سازمان غذا و داروی کشور مربوطه الزامی است. قبل از ارسال کالا از گمرک، برای اخذ مجوزها و تاییدیه ها باید این مراحل طی شود.

اخذ تاییدیه بهداشتی برای صادرات پسته و فرآورده های آن از نظر میزان آلودگی به آفلاتوکسین فرآیندی زمان بر است که باید به خوبی در برنامه صادرات پسته گنجانده شود تا از زیان های احتمالی جلوگیری شود.

صادرات پسته (مجوزهای مورد نیاز)

یکی از شرایط لازم برای صادرات پسته، طی مراحل فوق می باشد. پس از تهیه و عرضه محموله باید بسته مناسبی برای حمل آن تهیه و کلیه اطلاعات شرکت و اطلاعات محموله بر روی بسته قرار گیرد. البته بیشتر اوقات پسته به صورت عمده صادر می شود که در این صورت می توانید اطلاعات روی کیسه را هک کنید یا با تگ کردن آن.

یکی از ساده ترین راه ها برای ترخیص کالا استفاده از ظرفیت گمرکی محل عرضه کالا برای صادرات پسته، اظهارنامه و استانداردهای گمرکی و غیره است. در این فرآیند گمرک و اداره استاندارد از صادرکنندگان می خواهد که برای اخذ مجوزهای لازم، تاییدیه های بهداشتی محصول و میزان آفلاتوکسین موجود را دریافت کنند. البته اگر صادرات پسته در قالب بسته بندی کامل شرکتی انجام شود و شرکت بسته بندی دارای مجوزهای بهداشتی باشد نیازی به تایید مجدد ندارند، این روش مختص صادرات پسته فله است.

جهت اخذ تاییدیه استاندارد و بهداشتی ابتدا از بار موجود نمونه برداری شده سپس به آزمایشگاه غذا و استاندارد ارسال و گواهی بهداشت و گیاهپزشکی اخذ می گردد. با تمام مراحل بالا، می‌توانید از کمک و مشاوره شرکت جهان کالا کارگو برای گذراندن سریع این مراحل استفاده کنید.

نحوه صادرات پسته (ارسال و ارسال به مقصد)

پس از گذراندن تمامی مراحل بالا و اخذ مجوزها و استانداردهای لازم به مرحله بارنامه پسته می رسیم. اگرچه شرکت های زیادی در زمینه حمل و نقل بین المللی در ایران فعالیت می کنند اما این مرحله چندان سخت نیست و به راحتی می توانید یک شرکت قابل اعتماد در این زمینه پیدا کنید و پس از یافتن یک شرکت معتبر برای حمل و نقل می توانید تمامی مراحل اقدام را بررسی کنید.

ابتدا ظرفی که بار پسته در آن قرار می گیرد را به دقت بررسی کنید و در صورت امکان حشرات و قارچ های احتمالی را ضد عفونی کنید. به خصوص اگر محموله باید از طریق دریا حمل شود، زیرا رطوبت بالا می تواند کیفیت بار را تحت تاثیر قرار دهد. برای میوه های خشک مانند انجیر خشک باید از ظرفی که در یخچال نگهداری می شود استفاده شود تا در هنگام حمل و نقل آسیب نبیند زیرا این گونه از حساسیت بالایی برخوردار است.

سود صادرات پسته

پسته در حالی که یکی از مهمترین محصولات صادراتی بخش کشاورزی است، یکی از مهمترین محصولات صادرات غیرنفتی ایران نیز می باشد. پسته یک محصول صادراتی بسیار مهم در اقتصاد کشاورزی ایران است که ارزش افزوده زیادی ایجاد می کند و حاشیه سود بسیار بالایی دارد و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از تجار، تجار و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

فریت بار پسته

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار پسته یکی از راحت ترین روش های صادرات پسته به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار پسته برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات پسته به خارج از کشور توضیح دادیم. اگر قصد صادرات پسته به خارج از کشور را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

  • حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود

  • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید

  • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور

  • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

  • حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

  • حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

  • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

  • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

  • تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پسته به خارج از کشور، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰   ۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱   ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱  ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴   ۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸   ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

اخبار مشابه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با

بهترین ایرلاین برای سفر به آمریکا

با راه‌اندازی خطوط هوایی مسافربری برای جابه‌جایی افراد عادی ازجمله گردشگران، از کشوری به کشور دیگر، استفاده از هواپیما در لیست روش‌های موردعلاقه سفر برای توریست‌ها قرار گرفت

27 آبان 1399

راهکار جالب کشور های دیگر برای جذب توریست

هر سال حدود یک میلیارد و 235 میلیون نفر در سراسر جهان به کشور های دیگر سفر می کنند که 88.9 میلیون نفر آن ها به فرانسه می روند. رمز موفقیت فرانسه چیست؟ ایران با انجام چه ترفندی در زمینه ی گردشگری موفق می شود

13 آذر 1399

خشم خود را حین رانندگی با رعایت این پنج نکته مهار کنید

درصد زیادی از مرگ‌ومیر سالیانه در کشور ما به تصادفات جاده‌ای مربوط می‌شود.

24 دی 1399

معنی اصطلاحات رایج هتلی

درست گفته‌اند؛ بسیار سفر باید تا پخته شود خامی.

5 مهر 1402