فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا 5 ساله به چه صورت است؟

19 بهمن 1401

توضیحات بیشتر

شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا 5 ساله به چه صورت است؟

اگر تصمیم دارید ویزای مولتی کاندا 5 ساله را دریافت کنید ولی اطلاعات کافی در این مورد را ندارید، این مطلب برای شما نوشته شده است. پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید؛ زیرا علاوه‌بر معرفی این ویزا، اطلاعاتی در مورد پیکاپ ویزای کانادا، وقت سفارت و دعوت‌نامه کانادا نیز صحبت کرده‌ایم.

images_1674890326.png

ویزای توریستی کانادا چیست؟

ویزای توریستی کانادا نیز یکی از مجوزهای ورود و اقامت موقت در خاک کاناداست. اگر قصد دارید به منظور ملاقات اعضای خانواده، اقوام و آشنایان، شرکت در همایش‌ها و جلسات و کنفرانس‌ها، اقامت کوتاه‌مدتی در این کشور داشته باشید، باید ویزای توریستی کانادا را دریافت کنید. این ویزا هزینه‌های پزشکی و درمانی شما را پوشش نمی‌دهد و لازم است که از قبل به فکر خرید بیمه سفر که این هزینه‌ها را تامین کند، باشید. خود این ویزا در 3 نوع زیر دسته‌بندی می‌شود:

  • ویزای مولتی کانادا؛
  • ویزای سینگل کانادا؛
  • سوپر ویزای کانادا؛

ویزای توریستی کانادا ؛ بررسی کامل شرایط، مدارک و هزینه ها

ویزای مولتی کانادا چیست؟

در صورتی که بخواهید وارد خاک کانادا شوید و در آن کشور به فعالیت و زندگی بپردازید، یکی از گزینه‌های روی میز، دریافت ویزای مولتی کانادا است. این ویزا زیرمجموعه اقامت موقت یا همان ویزای توریستی کاناداست که مدت‌زمان آن 5 سال است. کسانی که موفق به اخذ ویزای مولتی کانادا می‌شوند، می‌توانند 6 ماه (در هر باری که وارد خاک کانادا می‌شوند)، در این کشور اقامت کنند و پس از اتمام 6 ماه، باید از خاک کانادا خارج شوند. این افراد دوباره می‌توانند پس از گذشت چند ساعت، وارد خاک کانادا شوند ولی هیچ حق‌وحقوق شهروندی کانادا مانند خدمات پزشکی و... شامل حال آن‌ها نخواهد شد.

جالب است بدانید که ورود به خاک کانادا در این مدت 5 ساله، بدون محدودیت است و تا پایان اعتبار پاسپورتتان، نیازی به تمدید این ویزا ندارید این تنها تفاوت بین ویزای مولتی 5 ساله با ویزای توریستی کانادا است. در واقع هدف از اخذ این ویزا، تماشای جاذبه‌های گردشگری، ملاقات خانواده و دوستانی که در کانادا زندگی می‎کنند، شرکت در همایش و سمینارهای مختلف و همچنین تستِ شرایطی است که هنگام اقامت دائم با آن مواجه می‌شوید. البته ویزای مولتی کانادا 10 ساله است؛ اما به دلیل اینکه اعتبار پاسپورت برای ایرانیان فقط 5 سال درنظر گرفته شده است، بنابراین مدت آن 5 سال خواهد بود.

نکته مهمی که نباید از آن غافل شوید، اهمیت جلب رضایت و قانع کردن افسر پرونده است. همه واجد شرایط دریافت ویزای مولتی هستند اما حتی اگر ویزای مولتی کانادا را بگیرید، در صورتی که نتوانید افسر پرونده را قانع کنید، اجازه ورود به خاک این کشور را نخواهید داشت.

  • شما باید به خوبی توضیح دهید که هدفتان از سفر به کانادا چیست و تمامی مدارک هویتی، شغلی، مالی و... را ارائه دهید.
  • ثابت کنید که توانایی مالی برای سفر و اقامت در این کشور را دارید.
  • اثبات کنید که از لحاظ جسمی کاملا سالم هستید.
  • او را قانع کنید که قصد بازگشت به کشورتان را پس از اتمام اعتبار ویزا دارید.
  • مدارک لازم برای اثبات نداشتن سابقه کیفری را ارائه دهید.

چرا باید وقت سفارت کانادا گرفت؟

زمانی که در مسیر دریافت ویزای کانادا قرار بگیرید، متوجه می‌شوید که باید برای انگشت‌نگاری به سفارت این کشور بروید. برای این کار، لازم است که وقت سفارت کانادا بگیرید وگرنه اجازه نمی‌دهند وارد سفارت شوید. در واقع با این کار متقاضیان می‌توانند به صورت منظم و در تاریخی مشخص به سفارت کانادا مراجعه کنند و این روش باعث می‌شود دیگر در صف‌های طولانی برای انجام مراحل اخذ ویزا، معطل نشوند. حضور در زمان و تاریخ مشخص‌شده الزامی است و باید دقیقا در آن زمان در سفارت کانادا حاضر شوید.

images_1674890360.png

پیکاپ ویزای کانادا چه خدمتی است؟

حال که با ویزای توریستی و مولتی ویزای کانادا آشنا شدید، بد نیست در مورد پیکاپ ویزای کانادا هم اطلاعاتی کسب کنید؛ این اطلاعات کمک می‌کند تا مسیر دریافت اقامت کانادا برایتان هموارتر شود. همنطور که گفته شد، برای دریافت ویزا باید به سفارت کشور مورد نظر مراجعه کرد. از آنجا که سفارت کانادا در ایران بسته شده است، لازم است تا برای مصاحبه، انگشت‌نگاری و طی کردن مراحل دریافت ویزا به یکی از دفاتر یا شعبات وک واقع در کشورهایی مانند ترکیه، امارات، ارمنستان و... بروید.

هرچند لازم است که برای انگشت‌نگاری، شخصا وارد این دفاتر شوید، اما زمانی که ویزای شما صادر شد، با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا، لازم نیست خودِ شما از کشور خارج شوید. کافی است نماینده‌ای قانونی از طرف شما این کار را انجام دهد که به این خدمت، پیکاپ ویزای کانادا می‌گویند. درست است که باید هزینه‌ای برای این اقدام پرداخت کنید، اما مطمئنا هزینه‌ پرداختی و زمانی که شما صرف می‌کنید، کمتر از سفر مجدد به کشور واسطه است. ضمن اینکه ممکن است به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه، در دام کلاهبرداران و شیادان بیفتید. از این رو پیشنهاد می‌کنیم حتما به یک موسسه قانونی و باتجربه مانند پارسیس مراجعه کنید؛ پاسپورت و ایمیل تایید ویزا از طرف سفارت را هم همراه خود داشته باشید و از مشاوران و متخصصان این مجموعه بهره ببرید.

انگشت نگاری برای ویزای کانادا یا بیومتریک کانادا

 

دعوتنامه کانادا چه مزیتی دارد؟

دعوتنامه کانادا یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت ویزای کانادا است. کافی است از طرف اقوام درجه یک، کارفرمای تابع و ساکن دائم کانادا که شرکت ثبت‌شده در کانادا داشته باشد و همچنین دوست یا آشنایانتان که اقامت دائم و حق شهروندی این کشور را دارند، این دعوتنامه را دریافت کنید. در صورتی که دعوتنامه کانادا معتبر باشد، احتمال موفقیت شما در اخذ ویزای کانادا بسیار بالاست.

چرا بهتر است امور اخذ ویزای کانادا را به موسسه حقوقی و مهاجرتی پارسیس سپرد؟

همانطور که متوجه شدید، دریافت ویزای مولتی کانادا کار راحتی نیست و نیاز است تا زمان، هزینه و اطلاعات کافی در این مورد داشته باشید. متاسفانه شرکت‌های مختلفی با دادن وعده‌های غیرِممکن در اخذ ویزای کانادا، فقط هدفشان خالی کردن جیب متقاضیان ورود به خاک این کشور است. حتی ممکن است در این راه در دام شیادان خطرناک گرفتار شوید و جانتان هم به خطر بیفتد. بنابراین لازم است که به یک موسسه معتبر، باتجربه، متخصص و کاربلد که سال‌هاست تجربه دریافت ویزای کانادا را در پرونده کاری خود دارد، مراجعه کنید.

پارسیس موسسه‌ای است حقوقی و مهاجرتی که از دانش متخصصان و مشاوران کاربلد و خبره در این زمینه استفاده می‌کند و پس از بررسی شرایط شما، بهترین راه و پیشنهاد را ارائه می‌دهد. پارسیس با وعده‌های هیجان‌انگیز و پوچ، شما را فریب نخواهد داد و هدف و رسالت این موسسه، جلب رضایت شماست.

 

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

اخبار مشابه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با

بهترین ایرلاین برای سفر به آمریکا

با راه‌اندازی خطوط هوایی مسافربری برای جابه‌جایی افراد عادی ازجمله گردشگران، از کشوری به کشور دیگر، استفاده از هواپیما در لیست روش‌های موردعلاقه سفر برای توریست‌ها قرار گرفت

27 آبان 1399

راهکار جالب کشور های دیگر برای جذب توریست

هر سال حدود یک میلیارد و 235 میلیون نفر در سراسر جهان به کشور های دیگر سفر می کنند که 88.9 میلیون نفر آن ها به فرانسه می روند. رمز موفقیت فرانسه چیست؟ ایران با انجام چه ترفندی در زمینه ی گردشگری موفق می شود

13 آذر 1399

خشم خود را حین رانندگی با رعایت این پنج نکته مهار کنید

درصد زیادی از مرگ‌ومیر سالیانه در کشور ما به تصادفات جاده‌ای مربوط می‌شود.

24 دی 1399

معنی اصطلاحات رایج هتلی

درست گفته‌اند؛ بسیار سفر باید تا پخته شود خامی.

5 مهر 1402