فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

پادگان شهید قاسمیان شیرگاه کجاست؟

5 شهریور 1401

توضیحات بیشتر

پادگان شهید قاسمیان شیرگاه کجاست؟

پیدا کردن و انتخاب محل اقامت در شهر مقصد در هنگام سفر یکی از بزرگترین تصمیمات و مشکلاتی است که در سفر با آن مواجه خواهید شد. به نظر می رسد هیچ اتفاق نظری در مورد بهترین مکان برای اقامت وجود ندارد.

زیرا هرکس بنا به سلیقه و سلیقه خود آپارتمان و سوئیت را انتخاب می کند و در آنجا تجربیات متفاوتی خواهد داشت. با این حال، یکی از بهترین راهنماها برای انتخاب بهترین اقامتگاه در هنگام سفر به شمال، کیفیت ارائه خدمات و اسکان در مکان و محیطی امن و آرام برای مسافران به همراه خانواده و دوستانشان است.

بنابراین اگر ملاک شما برای انتخاب خانه علاوه بر راحتی و دنج بودن محیط اقامتگاه، ارائه امکانات تفریحی و خدمات متنوع برای اقامتی خوب و فراموش نشدنی است، به شما توصیه می کنیم سفر خود را با اجاره سوئیت و ویلا ارزان قیمت در شمال لذت بخش تر کنید چرا که اقامتگاه های شمال همگی با تعداد بسیار به انواع جاذبه های طبیعی و تفریحی ندیک بوده و از رضایتمندی بالایی در بین مسافران برخوردار هستند.

که در ادامه به بررسی تمامی ویژگی های یکی از استان های جذاب و بکر مناطق شمالی ایران یعنی مازندران که هر ساله از بسیاری از گردشگران و مسافران به دلیل برخوردار بودن از بسیاری جاذبه های طبیعی، فرحی و گردشگری پذرایی می کند پرداخته و علاوه بر آن به مسافرانی که به این استان و منطقه گردشگری معروف آن یعنی سواد کوه و شیرگاه به دلیل مسافرت یا اعذام به پادگان آموزشی شهید قاسمیان شیرگاه می روند بهترین جادبه ها را در کنار بهترین و دنج ترین اقامتگاه ها برای اقامی دلچسب و راحت در کنار اعضای خانواده معرفی کیم که تمامی این اقامتگاه های این منطقه را با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان می توانید از سپنجا انتخاب و رزرو کنید.

مازندران طلای سبز ایران

مازندران طلای سبز ایران

مازندران که به طلای سبز معروف است با جنگل های وسیع و تماما سبز پوش در شمال کشور به بهترین شکل در ذهن عاشقان سفر جا افتاده است به گونه ای که در هنگام سفر به شمال از جاذبه های بی نظیر شهرستان سواد کوه و منطقه شیرگاه نیز دیدن کنید که نور علی نور می شود.

اگر شما هم مثل من عاشق سفر هستید و پیاده روی در طبیعت را بسیار دوست دارید و سفر را برای فرار از هیاهوی شهر انتخاب می کنید، به شما تبریک می گویم بهترین راه را انتخاب کرده اید. دور شدن از هیاهوی شهر و کسب آرامش از طبیعت و هوای مطبوع جنگل تنها راه افزایش آرامش و بهترین راه برای لذت بردن از وقت و زمانی است که می توان در بطالت سپری کرد.

مازندران به مکان های گردشگری طبیعی و آبی بسنده نمی کند، بلکه جدای از این ها، مکان های تاریخی زیادی در این استان وجود دارد که مورد بازدید علاقه مندان و مسافران این استان قرار می گیرد.

این استان در طول تاریخ به دلیل قرار گرفتن در ساحل از موقعیت استراتژیک بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل بناهای تاریخی زیادی ساخته شده است که به مسافران و علاقمندان به تاریخ فرصت بازدید از اماکن تاریخی را می دهد.

استان مازندران علاوه بر این ویژگی ها و دارا بودن بسیاری از شهر ها و مناطق بکر و دچسب برای هر فردی با هر سلیقه ای از بسیاری ویژگی ها نیز برخوردار است که از جمله این ویژگی ها می توان به ایجاد انواع اقامتگاه ها در هر منطقه ای از مازندران به ویژه در منطقه سواد کوه و شیرگاه که پادگان آموزشی شهید قاسمیان یکی از بهترین پادگان های آموزشی در آن منطقه است اشاره کرد که با ایجاد این اقامتگاه ها دغدغه اقامت برای اعضای خانواده های اعذامیان به خدمت سربازی را در این منطقه و لذت بردن از جاذبه های بکر را رفع کرده است و این امکان را رفاهم کده است تا با اجاره سوئیت در شیرگاه بهترین خاطرات را برای خود و خانواده خود ایجاد کنند.

در ادامه به بررسی جاذبه های گردشگری منطقه سواد کوه و شیرگاه پرداخته و بهترین اقامتگاه های اطراف و نزدیک به پادگان آموزشی شهید قامیان شیرگاه و جاذبه های گردشگری را برای اقامتی دنج و راحت پیشنهاد می کنیم.

منقطه گردشگری سواد کوه

منقطه گردشگری سواد کوه

سواد کوه از جمله شهرستان های تاریخی، طبیعی و تفریحی استان مازندران است که به دلیلی دارا بودن از بسیاری جاذبه های طبیعی و گردشگری مانند آبشار ها، جنگل ها، پارک های جنگلی و بسیاری دیگر هر ساله از بسیاری مسافران و گردشگران در هر فصلی از سال پذیرایی می کند که در ادامه به بررسی بهترین جاذبه های گردشگری این شهرستان و منطقه می پردازیم.

جنگل راش

جنگل های راش منشأ درختان بلندی هستند که تنها گونه درختان راش هستند که سطح وسیعی را پوشش می دهند. این جنگل با آبشارها و جویبار ها فضایی زیبا و آرامش بخش را ایجاد می کند.

جنگل لفور

جنگل لفور دارای رودخانه های زیبا و جذاب، آبشار های مرتفع، چشمه ها و رودخانه ها است. جنگل لفور بخشی از جنگل هیرکانی در جنوب دریای خزر است.

برخی از زمین شناسان بر این باورند که این جنگل مربوط به دوره ژوراسیک است و شامل گونه ای از انواع مختلف گیاهان است که حدود 80 گونه گیاهی را شامل می شود.

جنگل ارفع ده

جنگل ارفع ده

ارفع ده جنگلی بکر و زیبا با آب و هوایی خاص در منطقه سوادکوه مازندران است که مه غلیظ عضو جدانشدنی این جنگل زیباست. این جنگل که مکانی بسیار طبیعی و دست نخورده دارد مکانی زیبا در کنار انواع گیاهان و درختان را برای مسافران و گردشگران فراهم می کند.

در سه فصل اول سال می توانید از این جنگل دیدن کنید اما به دلیل بارش شدید باران در ارتفاعات این منطقه بازدید از این جنگل در زمستان توصیه نمی شود. در اوقات فراغت می توانید از غار اسپهبد خورشید و روستای کمر پشت در اطراف این جنگل دیدن کنید.

جنگل پلنگ دره

این جنگل یکی از زیبا ترین مراتع طبیعی سواد کوه است که در منطقه شیرگاه واقع شده است. رودخانه ای زیبا و خروشان از کنار این جنگل می گذرد که به آبشار پلنگ دره می رسد. آب و هوای خوب و مناظر طبیعی بی نظیر جنگل پلنگ دره، این منطقه را به یکی از زیبا ترین مکان های دیدنی مازندران تبدیل کرده است که همین ویزگی باعث شده گردشگران زیادی در طول سال از این جنگل دیدن کنند.

در این جنگل آبشاری به نام پلنگ دره وجود دارد که زیبایی این طبیعت بکر را دو چندان می کند. بنابراین، اگر به دنبال محیطی برای لذت بردن از تمام جنبه های طبیعی یک منطقه بکر و دست نخورده هستید، این منطقه برای شما به شدت ایده آل است.

آبشار ترز

شهرستان سواد کوه دارای مناطق گردشگری طبیعی بسیاری از جمله جنگل های هیرکانی، دریاچه های بزرگ، چشمه های آب معدنی، آبشارها، رودخانه ها و دشت ها می باشد.

از آبشار های خروشان و زیبا می توان به آبشار ترز اشاره کرد که یکی از ۸۴ آبشار این شهر است. مسیر این آبشار از جنگل لفور می گذرد و حدود 45 دقیقه پیاده روی در زیبایی های جنگل را برای گردشگران به ارمغان می آورد.

پس از تماشای آبشار ترز می توانید مسیر آبشار را ادامه دهید و به رودخانه بابلرود برسید شکی نیست که در سفر به این آبشار و بابلرود تجربه بی نظیری از پیاده روی و دیدن زیبایی های این جنگل و همچنین جذابیت های بابلرود را خواهید داشت.

آبشار گزو

آبشار گزو

جنگل های انبوه، صخره های تیز چشمگیر و آب و هوای زیبا، این آبشار را به یکی از معروف ترین و هیجان انگیز ترین آبشار های ایران تبدیل کرده است. ارتفاع  آبشارگزو 53 متر است و بلند ترین نقطه این آبشار منظره بکر آبشار را با زیبایی بی نظیر مزارع برنج ترکیب می کند.

منطقه جذاب شیرگاه

شیرگاه مرکز سواد کوه شالی در استان مازندران است و از جنوب به سوادکوه و از شمال به قائم شهر امتداد دارد. این شهر از غرب با بابل و از شرق با ساری احاطه شده است و مردم آن شهر مازنی صحبت می کنند.

شیرگاه به دلیل وجود پل های فراوان به شهر پل ها نیز معروف است. زیبایی بی نظیر این منطقه به دلیل دره های زیبا و پادشاهی کوهستانی آن در جنوب است. از پل های معروف شیرگاه می توان به پل دختر (چالی)، پل شاپور، پل شاه عباسی و پل آبدنگسر اشاره کرد. این پل ها و دیگر پل های شهر که بیش از ده پل هستند، گردشگران را به این شهر می کشاند.

منطقه جذاب شیرگاه

علاوه بر این ها شیرگاه از جذابیت های بی نظیر سواد کوه به شمار می رود که هر ساله بسیاری از مسافران و گردشگران و علاوه بر این تعداد مسافران خانواده های بسیاری از اعزامیان به پادگان آموزشی شهید قاسمیان را به طبیعت بکر و جذاب خود میهمان می کند.

پادگان شهید قاسمیان شیرگاه کجاست؟

پادگان سهید قاسمیان با قرار گرفتن در مسیر جاده قائمشهر به سواد کوه نزدیکی زیادی به جاذبه های گردشگری این منطقه از سواد کوه یا همان شیرگاه دارد به گونه ای که نزدیک ترن جاذبه گردشگری به این پادگان پل آبدنگسر است که زیبایی بی بدیلی را به خود اختصاص داده است.

کلام آخر

ما در مطلب بالا به همره سپنجا به بررسی موضوعات بسیاری مانند جاذبه های گردشگری مازندران، جاذبه های گردشگری شهرستان سواد کوه، جاذبه های گردشگری و ویژگی های جذاب منطقه شیرگاه و عالاوه بر آن به ارائه پیشنهادی از اقامتگاه های دنج و راحت برای اقامت شما در کنار خانواده و دوستان در نزدیکی پادگان آموزشی شهید قاسمیان پرداختیم.

نظر خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید

اخبار مشابه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با

بهترین ایرلاین برای سفر به آمریکا

با راه‌اندازی خطوط هوایی مسافربری برای جابه‌جایی افراد عادی ازجمله گردشگران، از کشوری به کشور دیگر، استفاده از هواپیما در لیست روش‌های موردعلاقه سفر برای توریست‌ها قرار گرفت

27 آبان 1399

راهکار جالب کشور های دیگر برای جذب توریست

هر سال حدود یک میلیارد و 235 میلیون نفر در سراسر جهان به کشور های دیگر سفر می کنند که 88.9 میلیون نفر آن ها به فرانسه می روند. رمز موفقیت فرانسه چیست؟ ایران با انجام چه ترفندی در زمینه ی گردشگری موفق می شود

13 آذر 1399

خشم خود را حین رانندگی با رعایت این پنج نکته مهار کنید

درصد زیادی از مرگ‌ومیر سالیانه در کشور ما به تصادفات جاده‌ای مربوط می‌شود.

24 دی 1399

معنی اصطلاحات رایج هتلی

درست گفته‌اند؛ بسیار سفر باید تا پخته شود خامی.

5 مهر 1402