فرم ورود به پنل
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

سوالات متداول


در این بخش از سایت ایران ویزا قصد داریم به سوالات متدوالی که در زمینه اخذ ویزا ممکن است برای کاربران پیش بیاید، پاسخ بدهیم، شما نیز می توانید سوالات اختصاصی خود را طریق چت آنلاین، بخش نظرات و یا فرم مشاوره رایگان برای ما ارسال نماییدتا کارشناسان ایران ویزا در اسرع وقت به تمامی سوالات شما پاسخ بدهند

خیر، از آنجایی که کشور کانادا از کشور های اتحادیه اروپا و شینگن به شما نمی آید، افراد برای ورود به آن باید ویزای کانادا را دریافت کنند!

افراد با دریافت ویزای شینگن می توانند به 26 کشور اروپایی که عضو پیمان شینگن هستند سفر کنند، این کشور ها عبارتند از فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، لتونی، لیتوانی، اسلونی، اسلواکی، جمهوری چک، بلژیک، سوئیس، سوئد، اتریش، آلمان، لیختن اشتاین، دانمارک، استونی، فنلاند، یونان، مجارستان، ایسلند، لوکزامبرگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان و پرتغال.

کشور کانادا ویزای توریستی خود را تنها برای افراد با شرایط زندگی مطلوب از نظر سفارت صادر می کند و افرادی که دارای شرایط مطلوبی هستند موفق به اخذ پناهندگی نخواهند شد، مگر در شرایط بسیار خاص، بنابراین پیشنهاد می شود با ویزای توریستی درخواست پناهندگی به کشور کانادا ارائه ندهید.

بله، اغلب دانشگاه های موجود در اسپانیا انگلیسی زبان هستند و متقاضیان ویزای تحصیلی اسپانیا تحت شرایط خاصی می توانند بدون ارائه مدرک زبان، در کشور اسپانیا مشغول ادامه تحصیل شوند.

هزینه صدور ویزای توریستی تمامی کشور های عضو پیمان شینگن در قالب وقت سفارت از متقاضیان دریافت می شود، لازم به ذکر است که این مبلغ بدون احتساب مالیات و هزینه کارگزاری 60 یورو می باشد، که باید به صورت نقدی و در محل سفارت پرداخت شود.                

سوال شما